Напише ще одну книгу: суддя “МастерШеф” Ольга Мартиновська вирішила професійно зайнятися письменництвом

Телеканал СТБ своїми проєктами надає можливість кожній свідомій особистості втілити власні мрії в життя. Головне змагання за найкращого кулінара в “МастерШеф” подарувало Ользі Мартиновській не тільки перемогу та навчання за кордоном, а ще кар’єрний зріст – суддівство в шоу.

Знаменита шеф-кухарка в Україні та за її межами Ольга Мартиновська разом з колегою по роботі, Володимиром Ярославським стали авторами книги “100 рецептів на кожен день”, яка слугує справжньою вилучальною палицею для приготування найлегших страв такими оригінальними методами.

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський

Книга написана зрозумілою мовою навіть для початківця, який зовсім не вміє готувати, а також підійде для тих, хто прагне поповнити багаж знань та взяти поради від топових кулінарів України. Також це ідеальний варіант для людини, яка має все або просто обожнює творити смачні страви.

Оля Мартиновська повідомила, що прагне написати ще одну книгу

Так, для свого Instagram-блогу, жінка намагається давати багато цікавої інформації не тільки про свою буденність, а й створює корисний кулінарний контент з порадами та рецептами для користувачів.

Мартиновська повідомила, що має на меті видати ще одну не менш цікаву книгу-інструкцію про те, як переїздити десять разів на рік. І це не тільки під час повномасштабної війни. Навіть пояснила таке прагнення:

“Я просто зрозуміла, що це не через обставини – це я така є. Вчусь полюбити та прийняти це в собі”, – поділилася Мартиновська.

Ольга Мартиновська вирішила професійно зайнятися письменництвом

Але розповіла, що це буде потім, а поки цього не сталося – буде інша книга, але яка саме, Ольга залишила в невеличкій інтризі. Додала, що її партнерка зазначила, що робота, в результаті, виходить гідна вашої уваги.

Ольга Мартиновська вирішила професійно зайнятися письменництвом

Імовірніше за все, це знову написання певного кулінарного збірника, проте незабаром зможемо перевірити свою інтуїцію після представлення книги публіці.

Популярне зараз

Схожі новини