Тонкі капронки та шкіряний піджак: Оля Полякова розповіла про побачення в -23° — незабутній Новий Рік

Часто можна почути фразу про те, що краса потребує жертв. Хтось вважає її занадто абстрактною, хтось надуманою. Однак дійсно, чимало хлопців та дівчат готові на все заради того, щоб вдягатись за останніми тенденціями. Цікавою історію на цю тему поділилась співачка Оля Полякова. Вона поділилась нею в новому випуску шоу “Дорослі дівчата”, що виходить на YouTube каналі телеведучої Маші Єфросиніної.

Капронки, піджак і … цестит?

Оля Полякова повідала своїм прихильникам цікаву та повчальну історію зі своїх підліткових років. Вона стала відповіддю на запитання про те, чи вдягає співачка колготки під штани взимку.

Історія починається на Новий Рік, коли Олі було лише 15 років. Її знайомий хлопець запросив після бою курантів піти погуляти на святі біля головної ялинки міста. Певна річ, що майбутня співачка погодилась на це. Для того, щоб вразити своїх друзів та подруг, Полякова вирішила підібрати стильний образ. Саме тому вона взяла мамин стильний сірий шкіряний піджак, тоненький светрик, коротку спідницю та капронові колготки. А для того, щоб усі змогли побачити лук дівчини, вона не вдягала наверх куртку або пальто. Оля зізнається, що це була фатальна помилка, оскільки на вулиці було -23°.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна у програмі Дорослі дівчата
Оля Полякова та Маша Єфросиніна у програмі Дорослі дівчата

Потім, за словами співачки, починається найцікавіше. До центральної площі їй вдалося доїхати на трамваї. Втім, як тільки вона вийшла на вулицю, Оля відчула пронизливий холод. Через декілька хвилин її ноги почервоніли та заледеніли. Полякова зізналась, що довго погуляти в той вечір так і не вдалося. Попри це, вона встигла захворіти. Співачка отримала цестит, запалення яєчників та два тижні пролежала в лікарні. Однак, Оля зазначила, що тепер завжди вдягає теплі штани та куртки взимку, щоб історія не повторилась.

Популярне зараз

Схожі новини