Не гумористка, а телеведуча: як Олена Кравець наважилася кинути “Квартал-95” заради відкриття свого телешоу

Єдина жінка в "Кварталі-95" Олена Кравець вирішила покинути колектив та наважитися на відкриття власного телешоу "Тихий вечір". Розповіла, як спала ця ідея на думку.

У світі сучасних технологій та інноваційного розвитку, кожен, хто мріє спробувати себе в іншій ролі та професійній діяльності ладен це зробити. Головне йти до своєї мети, аби бажане здійснилося.

Героїня нашого матеріалу, багато років поспіль дарувала посмішку глядачам в сімейному, смішному та незамінному гумористичному проєкті “Квартал-95”. Особливо вдавалася роль дружини вже Президента України – Володимира Зеленського. Час йшов й жінка зрозуміла, що прагне змін не тільки зовнішніх, адже і на це наважилася, а й внутрішніх.

Олена Кравець розповіла, як наважилася на відкриття свого телешоу

Для інтерв’ю “Ближче до зірок” зірка поділилася, як спала ідея відкриття свого телешоу, яке закріпило важливу назву для всіх українців – “Тихий вечір”.

Актриса довгий час задумувалася, чи становить вона щось у цьому житті без роботи у Кварталі. “Хто ти?”, – саме таке питання гумористка ставила собі ще з далекого 2015 року і їй вдалося відповісти на нього у 2022-му, примірявши роль телеведучої.

“Просто ти розумієш, що хочеться йти далі. Дуже хочеться спробувати”, – зазначила Олена.

Й таки спробувала втілити мрію відкрити щось своє, про що думала так багато років. Тепер ця жінка не гумористка, а ведуча, яка спілкується з різними відомими особистостями: політиками, військовими, музикантами та іншими.

Олена Кравець
Олена Кравець наважилася кинути Квартал-95 заради відкриття свого телешоу

Кравець запевняє, що зараз ми живемо в такі часи, коли прості речі, як от тихий вечір становлять для нас справжню розкіш та цінність. Ця програма не для того, щоб втекти від реальності, а для того, аби перемкнути свою увагу на щось хороше, світле та пізнавальне. Тому, нові випуски, ви можете переглянути на телеканалі “Дом” щосуботи.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?