Оля Цибульська готова розірвати багаторічний шлюб з однокласником заради 54-річного: “Ми разом”

Відома українська співачка Оля Цибульська зробила зізнання, від якого у шанувальників може з'явитися тривога за її шлюб з Сергієм Грисюком. Що сталося?

Тривалий час особистість чоловіка Ольги Цибульської була великим секретом як для її фанатів, так і для світської спільноти. Благовірного зірки знало в обличчя тільки найближче оточення співачки. Вона ж в свою чергу давала зрозуміти, що її серце не вільно за допомогою фотографій, на яких показувала свого обранця спиною. Але подібного роду кадри могли переконати далеко не кожного. З часом почали пліткувати, що Ольга насправді вільна, а заміжжям прикриває таємний роман з Михайлом Хомою.

Оля Цибульська показала, хто полонив її серце

Оля Цибульська показала, хто полонив її серце

Так, дует з Дзідзьо приніс Ользі як шалену популярність, так і піар. Спочатку виконавці підігрували публіці, поцілувавшись на сцені, але пізніше така увага до їхніх стосунків стала проблемою.

Особистість свого благовірного Ольга наважилася розкрити лише після початку повномасштабної війни в Україні, коли подружжя засвітилося на вулицях столиці разом і приховувати правду вже не було жодного сенсу. Так, Ольга Цибульська оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram декілька фотографій зі своїм благовірним. Співачка також зазначила, що показує своїм підписникам чоловіка вперше і востаннє. Тоді стало зрозуміло, що її син Нестор насправді схожий на батька та матір, а Дзідзьо не має до дитини жодного відношення.

Тим не менш, Ольга Цибульська продовжує загравати з аудиторією, жартувати і створювати контент, який наштовхує на думку, що її серце вільне. Наприклад, днями співачка поділилася своєю любов’ю до голлівудського актора Хав’єра Бардема, якому на даний момент 54 роки.

Оля Цибульська показала, хто полонив її серце

Чоловік досі вважається одним з найбажаніших у світі, а жінки мріють про нього, не дивлячись на те, що він давно перебуває у шлюбі з Пенелопою Круз.

Нагадуємо, що у шлюбі Ольги Цибульської був період, коли вона мала не розлучилася зі своїм чоловіком. Сталося це під час зйомок “Танців з зірками”, коли артистка перебувала у романі зі своїм партнером. Вона наголошувала, що це не було зрадою, так як вони з благовірним не були разом.

Схожі статті