Тіна Кароль розповіла про майбутнє поповнення у родині і вказала стать малюка: поп-діва чекає на дитину?

Знаменита українська співачка Тіна Кароль вперше заговорила про поповнення в родині за тривалий час і розповіла, кого хоче народити. Чи буде у зірки малюк?

Як відомо, знаменита українська співачка Тіна Кароль самостійно виховує свого сина від продюсера Євгена Огіра. Свого часу саме малюк допоміг їй втриматися на ногах та не кинути все. Артистка не могла змиритися зі смертю свого коханого чоловіка, і лише наявність спадкоємця підтримувала в ній волю до життя. Зараз Веніамін вже підліток, який отримує освіту за кордоном.

Хлопчик навчається у Великобританії і час від часу повертається додому. Натомість Тіна Кароль не поспішає налагоджувати особисте життя, і єдине, чим вона змогла потішити своїх шанувальників, це розмова за майбутнє поповнення в її родині. Поп-діва щиро зізналася, що мріє народити дівчинку.

Тіна Кароль розповіла про майбутнє поповнення у родині

Тіна Кароль в сукні-футляр
Тіна Кароль розповіла про майбутнє поповнення у родині

Так, в одному зі своїх інтерв’ю Тіна Кароль чесно зізналася, що бачить себе матір’ю дочки. Ти мене менш, вона не розповіла, як планує дане питання реалізувати, і чи взагалі буде цим займатися.

“Я думаю, як для себе організувати це питання. Поки що я бачу її маленькою. Я не бачу її дорослої ще у своїй голові”,— сказала виконавиця.

Співачка зауважила, що, напевно, ситуація зміниться, коли дівчинка з’явиться на світ і з нею можна буде досхочу поспілкуватися. Артистка підкреслила, що особливо важливо їй розповісти спадкоємиці про жіночу гнучкість. Цим знанням Кароль хоче поділитися і з іншими жінками, написавши відповідну книгу.

Примітно, що у той самий період, коли прозвучало зізнання про майбутню спадкоємицю, Тіна Кароль заговорила і про свою відкритість до нових стосунків. Тим не менш, бойфренда у артистки не з’явилося.

Нагадуємо, що незадовго до початку повномасштабної війни в Україні Тіну Кароль підозрювали у романі з її піар – менеджером Павлом Орловим. Так само артистів приписували любовні стосунки з одруженим Ігорем Коломойським, з чим і пов’язували її звільнення з шоу на телеканалі “1+1”.

Втім, артистка не підтвердила жодні стосунки і навіть уникала розмов з журналістами на цей рахунок. Охоче говорити про зірковий роман Кароль могла лише тоді, коли мова заходила про Дана Балана.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.