Леся дуже цікава молода та активна жінка, яка своєю енергетикою може затьмарити весь світ. Вона ніколи не соромиться, завжди каже все, що думає і їй байдуже, хто перед нею. Леся дуже прямолінійна і чесна, вона не може змовчати, якщо її щось не влаштовує. І це дуже приваблює, адже далеко не кожна людина вміє бути настільки собою.
![Леся Нікітюк привітала Притулу з Днем народження](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/06/318774c1-1008-49a9-8489-2b21033666c4.png)
Навіть зовсім нещодавно в одному зі своїх інтерв’ю Сергій Притула визнав, що з усіх його колег саме Леся є найщирішою та найчеснішою. За ці слова Леся неймовірно вдячна Сергію, адже він її друг і така думка є сильною. Притула завжди ставився до Лесі неймовірно гарно, він допомагав їй, навчав чомусь новому. А у житті вони є друзями та сусідами.
Співведучим довгі роки приписували романтичні стосунки, але між ним лише міцна дружба та повага одне до одного. Вони спілкуються за межами камер дуже тепло, але оскільки зараз у них трохи різні шляхи, спілкування трохи змінилося. Проте воно не зникло нікуди.
Це підтвердила сама ведуча, адже днями вона вирішила відповісти на запитання своїх підписників і сказала, що з Сергієм Дмитровичем вони звичайно спілкуються.
![Відповідь Лесі](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/07/f660704b-c26d-4489-a2a9-3632329f9c6d.jpeg)
Тож, хоч тепер вони разом і не працюють, проте дружба між ними нікуди не поділася. А це дуже важливо насправді, знати, що попри все у тебе залишається близький друг, який знає тебе на всі 100% і на нього можна розраховувати в будь-який момент.
І всі, хто каже, що дружби між чоловіком і жінкою не існує, можуть замислитися про зворотне. Вона існує і іноді буває дуже сильною та навіть, вічною.