Дружина не депутата, а офіцера: Падалко зізналася про зміни в особистому житті – “Новий сімейний статус”

Відома українська телеведуча Марічка Падалко повідомила про те, що тепер вона дружина офіцера. Які ж саме зміни сталися в житті зіркової родини?

Життя Марічки Падалки до початку повномасштабного вторгнення неймовірно цікавило пресу та глядачів не тільки через її популярність, але і через шлюб з депутатом. Даний статус приносив в сімействі найрізноманітніші переживання. Наприклад, якось в мережі з’явилася новина, що журналісти вигнала свого чоловіка з дому, через його політичні погляди. Однак пізніше, Марічка спростувала дану новину і зізналася, що була неймовірно вражена здивована, коли побачила її сидячи на батьківських зборах в школі.

Неодноразово обговорювалися і доходи пари, адже декларації сімейства є у відкритому доступі і через статус Єгора Соболєва.

Марічка Падалко повідомила, що її чоловік Єгор Соболєв став офіцером

Марічка Падалко повідомила, що її чоловік Єгор Соболєв став офіцером

Після 24 лютого все кардинально змінилося. Єгор одразу ж пішов захищати Україну, хоча сам є уродженцем російської федерації. У пари сильно зіпсувалися стосунки з батьками чоловіка, адже вони підтримують ворога. А діти вже півтора року знаходяться зі своїм батьком у розлуці. Єгор приїжджає додому досить рідко, і кожного разу ця зустріч супроводжується сльозами.

Але його зусилля, звісно, не залишаться марними. Окрім внеску у майбутню перемогу Соболєв нещодавно отримав новий чин і став офіцером. Про це Марічка повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Так, у своїй публікації Падалко зізналася, що тепер вона стала дружиною офіцера, а текст супроводила фотографією коханого чоловіка.

Нагадуємо, що ранок 24 лютого для родини був дуже важким. На той момент діти були евакуйовані. Пара пережила кризу стосунках, адже не могла вирішити, яким буде план дій: Єгор мав бути зі своєю країною та виконувати обов’язки, як і Марічка мала знаходитися в ефірі. Це спричинило суперечки. Під час вторгнення Марічка спочатку поїхала на роботу, потім повернулася і мала забрати з собою кота, якого загубила дорогою. Але зараз сім’я у себе вдома з нетерпінням чекає на вихідні батька.

Схожі статті