Чоловік померлої Руслани Писанки Ігор Ісаков поділився її улюбленою стравою – згадує кохану і продовжує любити

Вже рік українська публіка живе з пам'яттю в серці про легендарну акторку та телеведучу Руслану Писанку, утім, чоловік продовжує любити кохану та поділився з пресою найтеплішими спогадами.

У липні 2022 року стало відомо про загибель легендарної артистки українського телебачення Руслани Писанки, що стало повним шоком та неочікуваністю для поціновувачів якісних кінопроєктів.

З агресивною стадією раку знаменитість боролася усіма силами. Чоловік Ігор Ісаков зізнався, що дружина мала велику жагу до життя, тому робила все, що було в її силах. Запущена форма раку дала своє і забрала від нашого світу улюбленицю багатьох українців.

Руслана Писанка із чоловіком
Чоловік померлої Руслани Писанки Ігор Ісаков поділився її улюбленою стравою

Ексклюзивно для програми ЖВЛ чоловік Руслани Писанки на честь пам’яті дружини вирішив приготувати улюблений борщ коханої та розповів про секрети в приготуванні, якими разом користувалася їхня родина.

Зізнався, що Руслана обожнювала кулінарити, а ще вважає її борщ – однією з фірмових страв, які любила готувати його жінка. В перші роковини Ігор вирішив пригощати рідних та близьких саме цією стравою за рецептом самої знаменитості. Згадав, як дружина збирала до купи всі інгредієнти, а він їх чистив.

Ігор Ісаков назавжди запам’ятав той момент, коли зірка зателефонувала та повідомила про свою недугу. Чоловік відразу підтримав Руслану, а ще вони твердо вирішили, що обов’язково здолають всі випробування.

Після смерті Писанки чоловік зізнався, що кохана почала рідше йому снитися, втім, подумки він продовжує їй дякувати за прекрасні подружні роки, а ще радиться, особливо, коли довелося розв’язувати питання у відбудові зруйнованого вогнем їхнього будинку.

За рік існування без Руслани Писанки Ігор Ісаков розповів, що намагається відпустити її зі своїх думок, але поки зробити це досить складно.

Схожі статті