“Змінили вектор”: Євген Кот та Ілона Гвоздьова замінили зірковий паркет на сцену для ведучих

Ілона Гвоздьова та Євген Кот стали справжніми зірками найпопулярнішого українського шоу "Танці з зірками", який зробив з них справжніх медійних особистостей, які тепер мають гучні імена та статус.

Відомо, що Гвоздьова є засновницею жіночого клубу. Вона часто організовує заходи на різноманітні тематики й збирає зіркових спікерів та гостей. Ці заходи є дуже важливими у соціальному плані, оскільки несуть за собою велику цінність. Зазвичай на заходах Гвоздьової присутні психологи, різні експерти та гості, які хочуть отримати корисну інформацію. І це чудово, бо жінки можуть шукати для себе інсайти та можливість розвитку.

Ілона Гвоздьова вагітна втретє
Ілона Гвоздьова

Не так давно на одній з таких вечірок Ілони був присутній Олексій Арестович. Він психолог, і саме тому чоловік провів лекцію для гостей. А от сама Ілона завжди є ведучою, за рідкісним виключеннями. іноді жінка запрошує зіркових ведучих.

Так, наприклад, днями Гвоздьова знову влаштувала жіночий бранч і на роль свого співведучого запросила відомого хореографа і танцюриста Євгена Кота. Адже саме він є улюбленцем публіки, особливо жіночої. Женя вміє поводитися з аудиторією та гарно впливати на людей та їхній настрій.

Не секрет, що Ілона та Євген колеги й зараз у кожного з них є новий вектор для розвитку. Гвоздьова займається своїм жіночим клубом, а от Євген разом з великою командою талановитих танцюристів готує концертний танцювальний тур “Танцюй зі мною”. Йому важливо донести цінність та користь своєї професії.

Жіночий бранч Гвоздьової та Кота

Тож, за словами Ілони вони з Євгеном на вечір проміняли паркет на сцену ведучих і показували свої почуття та думки не рухами, як зазвичай це і буває, а словами. І це доволі цікавий досвід для Кота, оскільки він був суддею, учасником, але не ведучим.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.