Марічка Падалко нарешті досягла бажаного і покидає Київ не сама: “Коханому дали 10 днів відпустки”

Марічка Падалко – відома українська телеведуча, без якої неможливо уявити ефіри ТСН, оскільки від неї віє така сильна енергія, яка передається крізь екрани телевізора. Але крім роботи, у жінки ще є особисте життя.

Не секрет, що Марічка давно заміжня за Єгором Соболєвим, вони ніби все життя разом, оскільки їхні погляди дуже схожі, хоча й далеко не в усіх питаннях життя. Адже сама Марічка любить ускладнювати всі ситуації, а Єгор вчить її цінувати кожну мить, і жінка завжди намагається дослухатися до свого коханого.

Марічка Падалко з чоловіком
Марічка Падалко з чоловіком

Падалко цінує своє життя, свої успіхи у роботі й головне, свою родину, яка дарує їй гарні емоції та справжнє відчуття щастя. У Марічки троє дітей, і всім треба приділити увагу попри завантажений графік. Це головне завдання будь-якої матері. Тим паче тоді, коли її чоловік віддає борг Батьківщині. А це насправді дуже сильно впливає на психологічний стан дітей і загалом кожної людини.

Самій жінці теж не легко, бо вона все тягне на своїх плечах, побут, роботу і виховання діточок. Але все це сказується на її психосоматичному фоні. І розрядити це може лише чоловік. Та, на жаль, його не відпускають так часто, як би того хотілося Марічці. І загалом жінка не дуже любить ці зустрічі, бо потім потрібно знову прощатися й сумувати, а це боляче, адже чоловік знову повертається на фронт, де велика загроза для життя.

Та днями Падалко поділилась чудовою новиною, виявляється її чоловікові дали цілих 10 діб відпустки. Це справжнє свято для всієї родини, адже діти рідко бачать свого тата і кожна зустріч для них – це справжнє свято. Тим паче відправитись у сімейну відпустку на 10 днів. Для всієї родини це подія, на яку вони чекали цілих півтора року.

Марічка і діти дуже щасливі від того, що вони можуть насолодитися митями з чоловіком і татусем. А сам Єгор має змогу нарешті розслабитися своїми думками та тілом. А це йому необхідно. Тим паче вони відправилися у Закарпаття, де чисте повітря, гори, природа, лікувальна водичка та загалом чудова атмосфера, яка дарує спокій та рівновагу, якої так не вистачає.

Схожі статті