Неля Шовкопляс зі “Сніданку з 1+1” зізналася у коханні, але не Гордєєву: Барбір доведеться змиритися?

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс вперше за довгий час продемонструвала свої щирі почуття до колеги Руслана Сенічкіна. Подібного ставлення не отримував навіть Єгор Гордєєв.

Неля Шовкопляс змогла втілити у життя мрію багатьох людей — стати ведучою доволі легкої та позитивної програми, яка заряджає своїх глядачів енергією на цілий день, а також виконує інформативну функцію. Сніданок безумовно став набагато яскравішим та сміливішим завдяки участі Нелі, яка приєдналася до колективу відносно нещодавно.

Хоча одразу їй не вдалося поладнати зі своїм співведучим Єгором Гордєєвим, пізніше вони стали настільки ідеальним тандемом, що з іншими партнерами їх уявити неможливо. В цьому з ними можуть позмагатися хіба що Руслан Сенічкін та Людмила Барбір. Цей дует працює разом вже багато років. Але нещодавно Шовкопляс продемонструвала, що ніжні та близькі стосунки вона має не лише зі своїм партнером.

Зірка Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс зізналася в коханні Сенічкіну

Гордєєв показався з букетом для Шовкопляс
Гордєєв показався з букетом для Шовкопляс

Так, днями Руслан Сенічкін відсвяткував свій день народження. У зв’язку з цим Неля оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram публікацію, в якій не тільки привітала колег зі святом, але зізналася йому щирих почуттях та любові. Текст вона супроводила фотографією, на якій постала разом з іменинником та подарунковою коробкою з зображенням Віталія Козловського.

Зірка Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс зізналася в коханні Руслану Сенічкіну. Скріншот особистої сторінки зірки

Нагадуємо, що не так давно Неля Шовкопляс розповіла про розлучення з чоловіком. Незадовго до початку повномасштабної війни пара прийняла рішення розстатися і лише вторгнення змусило їх передумати. Зараз вони активно намагаються поладнати та відродити своє кохання. Втім, ми всі спроби були успішними, адже нещодавно телеведуча сильно впала під час катання з чоловіком на велосипедах. В результаті зірка травмувалася.

Окрім того Неля перенесла серйозний стрес і не змогла з’явитися у декількох ефірах. Втім, вже на День незалежності вона була в студії, добра загальмована та готова працювати, що би там не було.

Схожі статті