Олег Скрипка зізнався, як реагує на майбутніх наречених своїх синів: не горить бажанням бачити невісток

Український музикант Олег Скрипка є батьком чотирьох дітей-підлітків. Зірковий татусь розповів про виховання синів та доньок і зізнався, як реагує на майбутніх наречених своїх старших дітей.

6 жовтня Олег Скрипка з’явився в інтерв’ю для YouTube каналу “Говорить Суханов”. Журналіст Олексій Суханов запросив артиста, аби показати глядачам справжню особистість Скрипки. У певних частинах відеоролика можна помітити, як інтерв’юер майстерно знаходив слабкі місця музиканта. Олег Скрипка навіть намагався висловити своє невдоволення запитаннями, адже вони не стосувались його творчості. Попри це, шанувальники та Інтернет-користувачі дізнались багато нової інформації, що стосується особистого життя українського співака.

Жінки Олега Скрипки

Чоловік був у шлюбі двічі. Першою дружиною співака була француженку Марі Рібо. Спільних дітей у пари не було, хоч подружжя прожило разом 7 років. Після розлучення Олег познайомився із Наталею Сидь, з якою невдовзі одружився. У пари народилось четверо дітей: сини Роман і Устим, а також дві доньки, Олеся і Зоряна.

Як Олег Скрипка виховує дітей

Музикант зізнається, що вихованням доньок переважно займається мама. За словами чоловіка, все, що батько може дати дівчатам – це любов. З Олесею і Зоряною він проводить час за спільними іграми.

“Ти не можеш дати їм ніяких знань, ти не можеш дати їм цю матрицю жіночої поведінки”, – каже Олег.

Олег Скрипка розповів, як реагує на майбутніх наречених своїх дітей
Олег Скрипка розповів, як реагує на майбутніх наречених своїх дітей

Скрипка каже, що зі старшими синами все складніше. Музикант намагається передати їм свій життєвий досвід, а також додає, що виховати хлопців може лише батько.

Молодший син, 15-річний Устин, перейняв хист зіркового татуся до музики. Скрипка розповів, що в нього є ресурс, аби просувати хлопця в медіа, проте юнак допомоги не приймає. Устин бажає досягти висот самостійно.

Олег Скрипка розповів, як реагує на майбутніх наречених своїх дітей
Олег Скрипка розповів, як реагує на майбутніх наречених своїх дітей

Згадав Скрипка і старшого сина, 18-річного Романа:

“По-чоловічому розмовляємо, я даю поради, в тому числі по жінках. Я там розповідаю, хто такі жінки, ну і як треба поводитись, що жінці треба давати, а що не треба”

Майбутні наречені

Суханов Поцікавився, як Олег Скрипка реагує, коли діти знайомлять його зі своїми майбутніми партнерами.

“Це реально, самий шалений страх моїх ночей”

Артист зізнався, що не готовий ставати дідусем, а коли сини починають приводити дівчат, він відповідає:

“Я кажу нафіга… Я скажу йому, вона класна, а потім у нього будуть проблеми і я буду винний”

Батько хоче, щоб сини самі вирішували, потрібні їм ці стосунки, чи ні. Скрипка вважає, що подібні знайомства – не прояв поваги, а спроба перекласти на нього відповідальність за свій вибір.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.