Хто за ким сохне на 1+1: все про романи Святослава Гринчука, Алли Мазур, Марічки Падалко, Лідії Таран

Ведучі ТСН на 1+1 здобули прихильність глядачів завдяки своїй харизмі та професіоналізму. Поза ефіром вони дбайливі батьки та кохані. Як зірки влаштували своє особисте життя?

Святослав Гринчук

Телеведучий Святослав Гринчук, як і його дружина Христина, народився у Львові. Чоловік розповів, що познайомився з обраницею ще у 15 років – вона була його першим і єдиним коханням. Пара має 6-річну донечку, яку назвали Дзвінкою. Батьки розповіли, що це типове ім’я для їхнього рідного Львову, а обрала його Христина. Святослав ділився, що характер Дзвінка успадкувала від обох батьків.

Гринчук з дружиною знайомий вже понад 20 років, за цей час пара віднайшла спільне захоплення – подорожі. Подружжя ділилось, що мріяло об’їздити разом увесь світ, проте після народження доньки вони вирішили обмежитись 50 країнами.

Популярні ведучі ТСН розповіли про своє особисте життя і романи
Популярні ведучі ТСН розповіли про своє особисте життя і романи

Алла Мазур

Телеведуча Алла Мазур належить до когорти зірок, які понад усе намагаються приховати правду про своє особисте життя. Жінка має 15-річного сина Артема, проте ім’я його батька приховує і до сьогодні. В одному з інтерв’ю зіркова мама ділилась, що в хлопця-підлітка зараз той вік, коли формується особистість, тому між ними час від часу виникають суперечки.

Багато років ширились чутки про можливий роман зірки з редактором ТСН Робертом Опалеником. Колега неодноразово супроводжував Мазур на світських заходах. Врешті теорія спростувалась, коли зіркова мама опублікувала фото з нагоди початку навчального року. Артем позував з іменним бейджем, на якому було зазначене прізвище – Бондаренко.

Популярні ведучі ТСН розповіли про своє особисте життя і романи
Популярні ведучі ТСН розповіли про своє особисте життя і романи

Марічка Падалко

Телеведуча Марічка Падалко мала у своєму житті двох чоловіків. Ім’я першого коханого зірка приховує навіть від колег, адже не бажає розголосу. В інтерв’ю радіоведучому Славі Дьоміну зірка зізналась, що ці стосунки почались, коли їй було 14. За словами Марічки, чоловік завжди добре ставився до неї. Пара прожила 15 щасливих років разом, а у 2005 році Падалко публічно заявила про розлучення.

Причиною стала закоханість в екснардепа та журналіста Єгора Соболєва. Симпатія виявилась взаємною, тому вже у 2010 році вони побрались. Лиш тоді Марічка усвідомила своє бажання стати матір’ю. Зараз щаслива подружня пара виховує 3 спільних дітей.

Популярні ведучі ТСН розповіли про своє особисте життя і романи
Популярні ведучі ТСН розповіли про своє особисте життя і романи

Лідія Таран

Телеведуча Лідія Таран познайомилась зі своїм ексчоловіком, Андрієм Доманським, у 2004 році. За рік після цього пара вже жила разом, а у 2007 в них народилась донька Василина.

Пара розлучилась у 2010 році, ширились чутки, що причиною став можливий роман Доманського з іншою жінкою. В одному з інтерв’ю Таран розповіла, що Андрій залишається дбайливим батьком для своєї доньки та бере участь в житті Василини.

“Я, знаєте, не ідеальна жінка. Але й ідеального чоловіка не чекаю. Спеціально не чекаю. Але вірю в те, що така ось “моя людина”, безумовно, існує, просто ми ще не зустрілися, час не настав”, – зізнавалась Таран.

Популярні ведучі ТСН розповіли про своє особисте життя і романи
Популярні ведучі ТСН розповіли про своє особисте життя і романи

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.