Дружина переможця “Голосу країни” Романа Сасанчина зізналась в новій кризі у стосунках: “Винні обидва”

Дівчина відверта з і своєю аудиторією. Вона ділиться не тільки приємними моментами сімейного життя, але й проблемами, що спіткають молоду родину.

Дружина переможця співочого проєкту “Голос країни” Романа Сасанчина розповіла про складнощі в житті молодої родини. Іванна відверто зізналася, що її не влаштовує в подружньому житті.

Жінка поділилася проблемами в Instagram-сторіс. Вона з’явилася в кадрі зі сльозами на очах та повідомила, що переживає складний період. Іванна зізналася, що відчуває себе прислугою та втомилася від постійного “дай-подай”. Сасанчина не думала, що сімейне життя це мед та приносить тільки позитивні моменти та емоції щастя, але й розраховувала на статус доморобітниці.

“Я вже дійсно дуже близька до того, щоб здатися і обрати простіший шлях. Ніхто не говорив, що сімейне життя – це лише мед. Бувають і дуже гіркі моменти!” – пише дівчина.

Дружина Романа Сасанчина розповіла про кризу в стосунках
Дружина Романа Сасанчина розповіла про кризу в стосунках

Також жінка виклала пост, де повідомляє, що почуває себе виснаженою та емоційно вигоріла. Іванна обмовилася, що задумується над прийманням антидепресантами, щоб полегшити свій стан.

“Бережіть своє фізичне та ментальне здоров’я” – наголошує Іванна.

Дружина Романа Сасанчина розповіла про кризу в стосунках
Дружина Романа Сасанчина розповіла про кризу в стосунках

Нагадаємо, Роман та Іванна Сасанчини одружилися в грудні 2021 року, а вже за місяць у подружжя народилася донька. Дівчинку назвали Елізабет. Молоді батьки світяться від щастя та намагаються проводити багато часу з донькою. Про що свідчить велика кількість спільних фото на сторінках подружжя. Проте, всупереч милим спільним відео, обіймам та поцілункам, пара не вперше стикається з кризою стосунків. Раніше Іванна розповідала про проблеми у відносинах. Втім, молода родина зуміла подолати складнощі та невдовзі повідомила про вінчання, яке відбули взимку цього року.

Дружина Романа Сасанчина розповіла про кризу в стосунках
Дружина Романа Сасанчина розповіла про кризу в стосунках

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.