Залишила дітей на тата, а сама…: вагітна Лілія Ребрик “втекла” з дому – ходити ресторанами, гуляти та спати

Коли вагітна Лілія Ребрик сідала в поїзд до Одеси, вона навіть не припускала, що на неї чекає в улюбленому місті. Мріяла гуляти, спати і ходити ресторанами, а що відбувалося насправді?

На початку жовтня улюблениця українців телеведуча та актриса Лілія Ребрик порадувала шанувальників несподіваною новиною – у “Дикої сімейки” з’явиться ще одна дитина. Старші дочки – 11-річна Діана та 5-річна Поліна разом із чоловіком – хореографом та танцюристом Андрієм Диким були щасливі та із задоволенням разом із вагітною мамою взяли участь у сімейній фотосесії для журналу Viva! А потім усі разом влаштували грандіозне «гендер-паті», на якому дізналися, що третьою дитиною знову буде дівчинка.

У сім'ї Лілії Ребрик та Андрія Дикого чекають третю дитину
У сім’ї Лілії Ребрик та Андрія Дикого чекають третю дитину

А поки що шанувальники продовжували вітати кохану ведучу, вона запакувала валізи та, залишивши дітей на чоловіка, рвонула до Одеси.

“Залишила дітей на тата і швиденько до Одеси! Гуляти біля моря, дихати солоним повітрям, смачно їсти в одеських ресторанчиках (таких немає ніде у світі!), спати та відпочивати!”, – повідомила Ребрик у Instagram.

А потім додала, що все це їй тільки сниться, вона насправді приїхала працювати. Проте, записавши епізод нового випуску програми, знаменитість не втрималася та, незважаючи на сніг та вітер, вирушила гуляти вечірньою Одесою. Щоб почуватися комфортно, зірка одягла стильний білий пуховик, закуталася в шарф і просто насолоджувалася атмосферою улюбленого міста.

Вагітна Лілія Ребрик засвітилася в Одесі
Вагітна Лілія Ребрик засвітилася в Одесі

“Прогулянки, море та ресторани зі сном мені тільки знятися! А від перший сніг тут-не наснився! І дощ, і вітер теж. Та при всій палітрі погодних умов, Одеса не втрачає своєї гостинності та особливої атмосфери”, – написала Лілія.

У Мережі відразу з’явилися коментарі. Одесити вітали знамениту ведучу у своєму місті, а ті, хто був змушений виїхати через війну, були раді знову насолодитись його виглядом, нехай навіть через атмосферні фотографії з прогулянки Лілії.

Схожі статті

Стосунки в прямому ефірі: ведучі “Сніданку з 1+1” Шовкопляс і Гордєєв стали найкрасивішою парою телеекранів

Шовкопляс і Гордєєв регулярно діляться спільними фотографіями, на яких вони щасливі та задоволені. Вони гармонійно поєднуються в кадрі. Тому не дивно, що багатьом їхня пара видається ідеальною.