Марічка Падалко вперше розповіла, як її чоловік викреслив з життя своїх батьків: “Мама для нього померла”

Знаменита українська телеведуча Марічка Падалко розповіла про свого чоловіка Єгора Соболєва та його стосунки з батьками-росіянами. Що сталося?

Неодноразово сім’ї Марічки Падалко діставалося від публіки за те, що її чоловік – депутат родом з російської федерації, який перебрався до України у нульових. У той період часу чоловік одружився та отримав громадянство. І саме завдяки цьому зміг почати будувати політичну кар’єру.

В нього народилася дочка Анастасія, кар’єра рухалася вверх, і незабаром він зустрів зірку українського телебачення Марічку Падалко, з якою і зміг побудувати життя своєї мрії.

Марічка Падалко розповіла про стосунки чоловіка з батьками

Родина Марічки Падалко
Марічка Падалко розповіла про стосунки чоловіка з батьками

Вже згодом журналістка зізналася, що перебувала у ролі коханки політика. Тільки-но вона його побачила, то одразу зрозуміла, що хоче від цього чоловіка дітей. І вже через рік вони стали повноцінною сім’єю.

А зараз Марічка та Єгор — багатодітні. Депутат знав, що насувається небезпека, а от його зіркова дружина до останнього не вірила, і навіть неодноразово посварилася зі своїм благовірним на цей рахунок. Подружжя не могло розібратися, хто буде евакуйовувати дітей. В цілому, конфлікти ставалися через неможливість правильно розставити пріоритети. І все ж таки 24 лютого сім’я Марічка Падалко знаходилася у безпеці.

Зараз Єгор захищає Україну. Зі своєю сім’єю він бачиться приблизно раз на місяць. І кожного разу Падалко публікує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, на якому показує, як сім’я плаче, побачивши Соболєва.

Марічка Падалко з чоловіком
Марічка Падалко розповіла про стосунки чоловіка з батьками

І розлука з дітьми — не єдине випробовування, яке випало на долю Єгора. Падалко не так давно розповіла, що він викреслив своїх батьків з життя через їхню позицію.

В інтерв’ю “Обозревателю” ведуча зізналася, що батьки Соболєва вважають, що “не все так однозначно”.

“Я думаю, що він занадто багато побачив там, і коли батьки писали йому щось про те, що “не все так однозначно”, він мені сказав, що його мама померла тоді в Бучі”, – сказала Падалко.

Схожі статті