Образи артистки вільного крою не раз породжували чутки про її вагітність. Сама ж Могилевська розсекретила, що наразі стати мамою своєї дитини, дати їй ніжність, передати весь життєвий досвід – це мрія, яка сподівається, що незабаром здійсниться.
Зірка ставить в приклад свою сестру, яка народила синочка на початку повномасштабного вторгнення. Зауважує, їй за 40, тому і в неї є всі шанси подарувати собі та коханому здорового малюка.
![Наталя Могилевська показала букет від таємного прихильника](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2022/11/a6e7c6be-b8f3-4772-95b3-e2034a284a22.jpeg)
Тема материнства Наталії Могилевської актуальна й досі. У новому інтерв’ю, на яке співачку запросив журналіст Дмитро Гордон, зірка відверто розповіла, чому досі не народила первістка та чи сумує з цього приводу. Відповідь артистки прозвучала так: “Я сумую, звісно, і я ще сподіваюся”.
Втім, чому так сталося, знаменитість надала логічне пояснення. За словами Наталії, спочатку відкладала материнство, адже думала тільки про кар’єру, а потім впродовж 10 років вона була самотньою. Зірка працювала над собою, і, зрештою, на початку повномасштабного вторгнення зустріла своє кохання.
![Наталія Могилевська показала округлий живіт за кулісами](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2022/10/mogylevskaya-gol.jpg)
Зауважимо, про нового коханого співачки відомо дуже мало фактів. Закоханих доля звела на початку повномасштабної війни, хоча до цього вони були знайомі 20 років. Обранець зірки завжди поруч з нею, захищає її, оскільки доводиться бувати навіть там, де “зникли” військові частини. Переконала, що з цим чоловіком вона нічого не боїться. Тож, залишається тільки здогадуватися, коли Могилевська наважиться показати його публіці.