Відома справжня причина, чому Наталія Могилевська не народила у свої 48 років: “Я ще сподіваюся”

Українська співачка Наталія Могилевська відверто розповіла, чому вона досі не народила дитину. Знаменитість зізналася, що не полишає свою мрію і дуже хоче стати матір'ю.

Образи артистки вільного крою не раз породжували чутки про її вагітність. Сама ж Могилевська розсекретила, що наразі стати мамою своєї дитини, дати їй ніжність, передати весь життєвий досвід – це мрія, яка сподівається, що незабаром здійсниться.

Зірка ставить в приклад свою сестру, яка народила синочка на початку повномасштабного вторгнення. Зауважує, їй за 40, тому і в неї є всі шанси подарувати собі та коханому здорового малюка.

Наталя Могилевська показала букет від таємного прихильника
Відома справжня причина, чому Наталія Могилевська не народила

Тема материнства Наталії Могилевської актуальна й досі. У новому інтерв’ю, на яке співачку запросив журналіст Дмитро Гордон, зірка відверто розповіла, чому досі не народила первістка та чи сумує з цього приводу. Відповідь артистки прозвучала так: “Я сумую, звісно, і я ще сподіваюся”.

Втім, чому так сталося, знаменитість надала логічне пояснення. За словами Наталії, спочатку відкладала материнство, адже думала тільки про кар’єру, а потім впродовж 10 років вона була самотньою. Зірка працювала над собою, і, зрештою, на початку повномасштабного вторгнення зустріла своє кохання.

Наталія Могилевська показала округлий живіт за кулісами
Відома справжня причина, чому Наталія Могилевська не народила

Зауважимо, про нового коханого співачки відомо дуже мало фактів. Закоханих доля звела на початку повномасштабної війни, хоча до цього вони були знайомі 20 років. Обранець зірки завжди поруч з нею, захищає її, оскільки доводиться бувати навіть там, де “зникли” військові частини. Переконала, що з цим чоловіком вона нічого не боїться. Тож, залишається тільки здогадуватися, коли Могилевська наважиться показати його публіці.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.