“Немає сенсу жити”: вдівець Руслани Писанки вразив зізнанням про своє горе напередодні новорічної ночі

Чоловік покійної акторки Руслани Писанки розповів про свої емоції та почуття напередодні Нового року. Ігор Ісаков знайшов що сказати своїй аудиторії.

Як відомо, свою кохану дружину Ігор Ісаков втратив півтора роки тому. Новина про її смерть застала більшість українців дуже неочікувано. Акторка не говорила про свою хворобу і тим паче навіть не натякала на те, що найближчим часом може піти з життя. Лише після її кончини Ігор Ісаков наважився розповісти, що насправді вона хворіла на онкологію, і доволі агресивну форму.

До останнього чоловік вірив, що його кохана дружина зможе побороти рак, але влітку стало відомо, що вона назавжди пішла. Лише тоді Ігор зрозумів, що шансу насправді не було, адже лікарі його не давали.

Вдівець Руслани Писанки Ісаков вразив зізнанням про своє горе

Чоловік померлої Руслани Писанки Ігор Ісаков поділився її улюбленою стравою
Вдівець Руслани Писанки Ісаков вразив зізнанням про своє горе

Завдяки Ісакову фанати мали можливість попрощатися з Русланою спочатку в Німеччині, а потім в Україні. Цього року на честь дня народження зірки він зробив для неї пам’ятник, а також влаштував перезахоронення, щоб Писанка могла спочивати разом зі своїм братом, а також матір’ю. Обидва померли від раку.

Але новорічна ніч чоловіку дасться непросто. Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram публікацію, в якій заявив, що просто не бачить сенсу жити.

І хоча в цілому допис містить дуже негативні думки та настрій, в кінці Ігор говорить про те, що намагатиметься створити новий світ та нове життя, не живучи старим. Імовірніше за все, Ісаков буде намагатися почати нову історію, адже переживати своє горе знову і знову йому дуже важко.

Шанувальникам артистки залишається лише сподіватися, що її вдівець дійсно зможе побороти себе та перегорнути цю сторінку, яка наповнена болем, а також безкінечною трагедією. Якщо колегам та друзям було дуже важко відпустити Руслану, тяжко навіть уявити, як себе усі ці 2 роки почував Ігор.

І все ж таки новий рік приносить ще один шанс за жити інакше, відпустити минуле та піти іншою дорогою. І хтозна, можливо на чоловіка чекає ще багато приємних сюрпризів.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.