46-річна Лідія Таран подає знаки симпатії 33-річному Єгору Гордєєву: Неля Шовкопляс пасе задніх

Знаменитий український телеведучий Єгор Гордєєв оприлюднив архівне фото зі своєї телевізійної роботи. Не залишила без уваги світлину колеги й відома телеведуча Лідія Таран.

Чутки про службовий роман двох телевізійників – Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс почали ходити Мережею вже дуже давно. Так, ведучі справді дуже органічно співпрацюють в кадрі, і неможливо не допустити думки, що між ними може бути якась симпатія. Крім того, й сама жінка підігріває цікавість шанувальників, розповідаючи, як любить свого колегу.

Варто зазначити, що багато міцних пар українського шоу-бізнесу знайшли одне одного саме на роботі. Наприклад, відоме подружжя Юрія Горбунова та Катерини Осадчої приголомшило публіку зізнанням про свої стосунки у 2017 році. Втім, чи є почуття між Гордєєвим та Шовкопляс?

Неля Шовкопляс не змогла покинути Єгора Гордєєва
Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс

Насправді телеведуча заміжня за чоловіком, на ім’я Владислав вже декілька років. Ба більше, народила від нього двох дітей, синів-двійнят – Тимофія та Матвія. Тож, всі теорії про роман Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс виявилися хибними.

До слова, нещодавно у своєму блозі в соціальній мережі Instagram Єгор Гордєєв поділився новим дописом. Він оприлюднив архівний знімок зі своєї роботи на ток-шоу “Київський форум”. До речі, його допис вподобала колега, телеведуча Лідія Таран.

“З 16 років працюю, тому фото у 21 вже, як передпенсійне”, – зазначив Гордєєв.

Лідія Таран подає знаки симпатії Єгору Гордєєву

Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення Лідія Таран з донькою Василиною перебралася жити у Францію. Вона розповідала, що її дочка освоїлася в цій країні та втягнулася у навчання. Крім того, знаменитість у Франції залишається кореспонденткою каналу “1+1”.

Схожі статті