“Дякую Богові”: Камалія вийшла на зв’язок після операції та вперше розповіла про свої проблеми зі слухом

Знаменита українська співачка Камалія вийшла на зв'язок після операції та вперше розповіла про свої проблеми зі слухом. Що відбувається з артисткою?

Як відомо, співачка рік тому повідомляла про проблеми зі здоров’ям, але здебільшого говорила про негаразди аутоімунного характеру та нирками. Користувачі могли помітити, що зірка має набряки, які то зникають, то знов з’являються.

Але Камалія нещодавно вийшла на зв’язок з абсолютно неочікуваною новиною. Як з’ясувалося, вона перенесла хірургічне втручання, але на цей раз мова йшла про її слух.

Камалія повідомила про проблеми зі слухом та операцію

Камалія замінила колишнього чоловіка-мільярдера іншим
Камалія повідомила про проблеми зі слухом та операцію

Так, зірці відновлювали барабанну перетинку, яку вона пошкодила. Відповідне відео з’явилося на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з докладною розповіддю про те, що відбувається.

Також артистка назвала свій діагноз — травматична перфорація барабанної перетинки”. Зірка зізналася, що виявляється не чула на ліве вухо. Але дана ситуація вже виправлена.

“Я дуже вдячна лікарям Олександрівської лікарні, які дуже багато зробили для мене. Ковід, проблеми з нирками… І завжди я знала, що справжні професіонали Олександрівської лікарні допоможуть. Операцію мирінгопластики чудово зробила завідувачка ЛОР-відділення. Сподіваюся, що знову чутиму на ліве вухо, як раніше”

Нагадуємо, що це вже далеко не перша операція, яку переносить Камалія. Наприклад, більше 10 років тому вона активно готувалася до процедури екологічного запліднення, а тому поїхала до Сполучених Штатів Америки, де їй провели спеціальну операцію, підготувавши її до материнства. Що саме робили артистці досі залишається загадкою, але все ж таки їй вдалося виносити двійнят та народити їх абсолютно здоровими.

Також 3 роки тому співачка була вимушена госпіталізуватися через хворобливий стан, який був зумовлений коронавірусом. Цікаво, що співачка ніколи не скаржиться, і розповідає про пережите вже постфактум. Так сталося і цього разу. Було важко здогадатися, що співачка не чує, адже вона активно виступала та їздила на різні заходи.

Схожі статті