Влад Яма нарешті досяг бажаного і остаточно укорінився в США: “Українець, який базується в Маямі”

Відомий український хореограф Влад Яма ще від початку повномасштабного вторгнення виїхав за кордон разом з дружиною та сином. Наразі чоловік перебуває у США та чи планує повертатись на Батьківщину?

Зіркові колеги та шанувальники хореографа Влада Ями були спантеличені вчинком чоловіка на початку повномасштабного вторгнення. Українських користувачів цікавило, як 41-річний танцюрист перетнув кордон. Раніше Яма коментував, що зміг виїхати в перший день вторгнення, коли офіційного наказу про заборону на виїзд чоловікам призовного віку ще не було.

Однак нещодавно, веб-видання Oboz.ua оприлюднило коментар інсайдера, що є близьким до оточення знаменитості. За його словами, Яма виїхав за кордон незаконним шляхом, мовляв хореограф скористався своєю медійністю та дав хабар прикордонникам. Також, за словами інсайдера, плани Ями щодо кар’єри в Америці не вдалось реалізувати. Наразі він думає про те, як повернутись на українське розважальне телебачення.

Влад Яма зізнався, в якому місті США укорінився після виїзду
Влад Яма зізнався, в якому місті США укорінився після виїзду

Втечу колеги до США раніше коментував й танцівник Євген Кот:

“Мені здається, що Влад досі думає, що коли війна закінчиться, він повернеться до України. І все в його житті буде так само, як і раніше”

В інтерв’ю Кот додав, що за словами їхніх спільних знайомих, Яма щиро вірить, що в майбутньому спокійно житиме в Києві.

Однак соцмережі хореографа планів на повернення поки не видають. У своєму особистому фотоблозі в Instagram Яма час від часу публікує безтурботні світлини з США. Ба більше, в описі свого профілю чоловік зазначив, що знаходиться у Маямі. Як раніше коментував Влад, в Америці він продовжує популяризувати тему війни в Україні та проводить благодійні вечори, аби зібрати кошти на потреби ЗСУ. Проте користувачі Мережі вже давно чітко зазначили свою позицію щодо Ями. Кожен новий допис Влада із сонячного Маямі всипаний запитаннями про повернення та критикою в бік танцюриста.

Влад Яма зізнався, в якому місті США укорінився після виїзду
Влад Яма зізнався, в якому місті США укорінився після виїзду

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?