Розірвала любовний трикутник і багаторічний шлюб: Марічка Падалко зробила вибір між чоловіком і коханцем

Знаменита українська телеведуча Марічка Падалко зараз — зразкова сім'янинка, матір 3 дітей. І цікаво, що вона завжди знала, що хоче саме цього.

Ще до зустрічі з Єгором Соболєвим Марічка Падалко дуже хотіла дітей. І про це знали її близькі. В усіх своїх інтерв’ю вона чесно відповідає, що дійсно перебувала в стосунках, коли почала зустрічатися з депутатом. Власне, і він сам не був вільним. Втім, доля склалася таким чином, що одразу побачивши політика Марічка зрозуміла — він стане батьком її дитини.

Марічка Падалко зробила вибір між чоловіком і коханцем

Марічка Падалко розповіла про свого першого офіційного чоловіка
Марічка Падалко зробила вибір між чоловіком і коханцем

Падалко не розповідала про роман на стороні абсолютно нікому, окрім своєї бабусі. Саме їй вона змогла довіритися повністю, а також отримати від неї тотально підтримку. Навіть мати зірки не знала про те, що проживає її дитина.

Інтуїція не обманула зірку. Вже через рік вона завагітніла від свого коханця, і незабаром привела на цей світ прекрасну дитину. Вже тоді все було злагоджено. Марічка вступила в еру свого щасливого сімейного життя, і насолоджувалася ним відкрито, розповідала про те, як влаштований їх чоловіком побут, і активно давали інтерв’ю, в яких розповідала, як саме схопила своє щастя руками. Можливо, тому що хотіла поділитися досвідом з іншими жінками, які мріють про те саме.

Марічка Падалко розповіла про стосунки з росіянином
Марічка Падалко зробила вибір між чоловіком і коханцем

Зараз сім’я багатодітна. Але голови родини вдома немає. Це саме той період, коли помітно, наскільки Марічка любить свого чоловіка, попри чутки про те, що в парі кризи, конфлікти і навіть нібито назрівало розлучення.

Кожного разу, коли Єгор, який зараз служить, повертається додому на вихідний, Марічка щиро плаче і не стримує своїх емоцій, показуючи, як сильно вона скучила за своїм коханим.

А це стається вкрай рідко. Інколи всього раз в декілька місяців. І діти також відкрито виражають своє щастя і тугу за батьком. Єгор же отримав підвищення, і залишив політичну кар’єру. Зараз він захищає Україну, і перш за все захищає свою сім’ю, яка з нетерпінням чекає на нього вдома.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.