Все через молодого бойфренда: Надія Матвєєва дала колезі зрозуміти, що вона зайва у їхніх стосунках

Знаменита українська телеведуча Надія Матвієво потрапила у незручну ситуацію через реакцію на питання своєї колеги. Що пішло не так? Подробиці в матеріалі.

Декілька років тому Надія Матвєєва розповіла вперше про свого молодого коханця. Тоді журналістка не стала приховувати — він став причиною того, що зіпсувалися її стосунки з родичами. Сім’я не сприйняла вибір надії серйозно, і поділилася думкою про те, що молода людина намагається нажитися за допомогою цього роману, і перебуває у цих взаєминах не лише заради кохання.

Надія Матвєєва вразила реакцією на колегу

55-річна Надія Матвєєва похвалилася новою модною зачіскою
Надія Матвєєва вразила реакцією на колегу

Безумовно, така хвилююча тема серйозно цікавить журналістів, які постійно намагаються дізнатися нові подробиці стосунків ведучої з молодим обранцем. Але нещодавно представниця Люкс FM нарвалась абсолютно на цікаву реакцію: телеведуча жорстко розставила межі і дала зрозуміти, що ставити питання на рахунок її роману недоречно.

Так, Наталя Тур у рамках презентації книжки Олі Цибульської “Цвіти” поспілкувалася з ведучою Надією Матвєєвою, проте їхня розмова пройшла не на найприємнішій ноті.

Наталя поцікавилася у Матвєєвої про її молодого бойфренда, але ведуча взяла мікрофон у журналістки і сказала їй:

“До побачення. Це свинство. Ви сказали, що ми будемо говорити про це (про презентацію книги, – прим. ред. Сенсація)”

У мережі далеко не всі поставилися з розумінням до поведінки Надії Матвєєвої, а деякі відкрито зробили їй зауваження на рахунок її ставлення до колеги.

Але і знайшлися користувачі, які підтримали телеведучу, адже часом зірки не витримують тиску від преси, а також не знають, як реагувати на раптові запитання, які не обговорювалося до увімкнення телевізійних камер.

У будь-якому випадку, поки що невідомо, як розвиваються стосунки телеведучої з її обранцем, заради якого вона пішла можна сказати проти суспільства та думки близьких людей.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.