Тарас Тополя різко пройшовся українським шоу-бізнесом і захейтив колег-артистів, крім Alyosha: “Що попало”

Знаменитий український виконавець Тарас Тополя вперше висловився на рахунок українського шоу-бізнесу та вразив критичними зауваженнями. Детальніше в статті.

Тарас Тополя як фронтмен гурту Антитіла завжди користувався повагою та любов’ю глядача. Зірці вдалося створити безсмертні хіти, які публіка слухає по сей день. І навіть зараз Тарас активно займається творчістю і вміє це робити гармонійно, адже здебільшого створював саме україномовну музику і знає, як це робити.

Тополя як правило не надто часто коментував чужу творчість. Але нещодавно зірка розкритикував своїх колег і зачепив багато кого. Втім, його дружина Олена обійшлася без критики.

Тарас Тополя публічно розкритикував український шоу-бізнес

Тарас Тополя про стосунки на відстані з дружиною
Тарас Тополя публічно розкритикував український шоу-бізнес

У своєму коментарі зірка зізнався, що вважає, ніби в Україні просто немає шоу-бізнесу, як індустрії. В інтерв’ю для YouTube-проекту “Наодинці” артист пояснив, що в країні просто просідає ця сфера.

“Український шоу-бізнес завжди треба в лапках писати, бо це не “шоу” і не “бізнес”. Це абияк! Завжди, на жаль, був і ще поки що таким є. Щоб це був “шоу-бізнес” — маю” бути індустрія, а її немає. Є шоу-бізнес у США”

Варто відмітити, що при цьому Тарас тополя розповів і про своїх колег-друзів. Так, музикант виявляється спілкуються з Валерієм Харчишином, з хлопцями з гурту ТНМК, а також співачкою Ламою. Також варто відмітити, що музика усіх вище перерахованих артистів завжди звучала українською, а також вважалася якісної популярною музикою.

Нагадуємо, що дружина Тараса Тополі Олена, яка виступала під псевдонімом Альоша відмовилася від нього і взяла прізвище чоловіка. Співачка планує виступати і надалі, але вже під даним ім’ям.

Тополя, Притула та Решетнік: багатодітні зірки, що залишились в Україні
 Тарас Тополя публічно розкритикував український шоу-бізнес

Після 24 лютого артистка виїхала разом з дітьми від музиканта та поселилася в Сполучених Штатах Америки, де проживала з матір’ю чоловіка та її новим коханим. Сім’ї було доволі непросто, зокрема артистка давала декілька інтерв’ю, в яких зізнавалася, наскільки важко бути емігранткою, особливо після зіркового життя в Україні.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.