“Не можна розвалитися, а мій організм періодично хоче”: Маша Єфросиніна розповіла про проблеми зі здоров’ям

Ведуча та блогерка Марія Єфросиніна поділилася, які методи вона використовує для підтримання свого здоров'я. Відверто кажучи, перелік чималий.

Українська телеведуча, блогерка та волонтерка Маша Єфросиніна активно стежить за станом власного здоров’я. До яких методів доводиться прибігати жінці, щоб виглядати та почуватися добре? Про це вона зізналася під час інтерв’ю для порталу ТаблоID.

Не секрет, що Єфросиніна дуже зайнята жінка. Вона активно займається своєю громадською організацією “Фонд Маша”, у якому допомагають жінкам, що потерпають від насильства. З початком повномасштабної, цей фонд надає психологічну допомогу тим, хто постраждав від війни. Крім, цього вона знімає глибокі інтерв’ю для свого YouTube-каналу, виховує двох дітей та є дружиною військового.

Марія Єфросиніна розповіла, як піклується про своє здоров'я
Марія Єфросиніна розповіла, як піклується про своє здоров’я

Єфросиніній вдається поєднувати всі аспекти свого життя. Проте, вона не приховує, що це не легка задача. Блогерка зізнається, інколи організм хоче “розвалитися”, проте вона не може цього дозволити. Щоб залишатися активною та енергійною, Маша дотримується дисциплінованого способу життя.

“Я постійно перебуваю під наглядом лікарів, постійно маю нагляд за станом свого здоров’я. Мені не можна розвалитися, а мій організм періодично хоче. Тому що в мене двоє дітей, велика фундація, в мене великі команди, в мене велика відповідальність за тисячі жінок”, – розповідає ведуча.

Марія Єфросиніна розповіла, як піклується про своє здоров'я
Марія Єфросиніна розповіла, як піклується про своє здоров’я

Крім постійного нагляду та обстежень, телезірка чітко дотримується свого розкладу. Харчові добавки, прийоми їжі та води розписані похвилинно. Також, вона регулярно займається спортом. Проте, на думку Марії, головний секрет полягає в усамітненню. Іноді жінка зачиняється від усіх та проводить час на одинці з собою. Вона медитує та дає волю своїм емоціям. Таке “перезавантаження” допомагає її зарядитися енергією.

“Іноді мовчу, іноді плачу, але усамітнення мені допомагає більш за все. Я практикую медитацію, роблю її 2 рази на тиждень”, – розповідає Марія.

Марія Єфросиніна розповіла, як піклується про своє здоров'я
Марія Єфросиніна розповіла, як піклується про своє здоров’я

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.