“Критерій номер один”: Санта Дімопулос публічно назвала причину, через яку не повертається на Батьківщину

Знаменита українська співачка та спортсменка Санта Дімопулос вперше розповіла про те, чому не повертається до України та продовжує жити за кордоном.

Знаменита українська танцівниця, співачка та спортсменка Санта Дімопулос знаходилася за кордоном ще до 2022-го. Красуня з’являлася то на Мальдівах, то в Європі, то в інших елітних місцях.

Санта Дімопулос відповіла, чому не повертається до України

Санта Дімопулос покинула чоловіка в Новий рік
 Санта Дімопулос відповіла, чому не повертається до України

А вже згодом стало зрозуміло, що вона найближчим часом не повернеться до Києва. Зірку неодноразово критикували за її позицію, але Санта завжди говорила про те, що в неї двоє маленьких дітей, про яких вона має подбати, а тому вона не збирається їхати на батьківщину найближчим часом.

При цьому часом Санта виводила підписників з себе елітним образом життя, розкішними сукнями, подорожами, а також небажанням переходити на українську. У своїй позиції Дімопулос була достатньо тверда, і поки що їй не зрадила.

Однак, на питання поставлені їй українською мовою вона зазвичай відповідає також солов’їною, таким чином підкреслюючи, що ставиться з повагою до своїх підписників і переходить на той режим комунікації, який зручний для її співбесідника.

А от на батьківщину її поки що не тягне. Нещодавно вона отримала запитання на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram на рахунок майбутнього в Україні, і дала однозначну відповідь. За її словами, майбутнє туманне, а тому вона поки що поза межами батьківщини.

Санта Дімопулос відповіла, чому не повертається до України. Скріншот особистої сторінки зірки

“Зараз не бачу майбутнього в Україні, що буде далі – не знаю. Україна – моя Батьківщина, моє серце. Намагаюся не мучити себе думками про майбутнє, я вдячна за все, що є в моєму житті на даному етапі та приймаю зміни як є” , – Написала Санта у себе в Instagram.

Нагадуємо, що останні декілька років знаменитість активно займалися духовними практиками та ділилася новим досвідом зі своєю аудиторією. Основний дохід у Санти, судячи з усього, також йде через блог.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.