“Стабільно і спокійно”: Леус відповіла, скільки витрачає на життя в Польщі, і чи виплачує Джеджула аліменти

Знаменита українська блогерка Юлія Леус розповіла, як зараз влаштована її життя в Польщі, скільки грошей вона витрачає на утримання себе та дочки, і яку роль в цьому грає Андрій Джеджула.

4 роки тому розлучення Андрія Джеджули та його екс-дружини Юлії Леус перетворилося на справжній скандал. Сімейна сварка обернулася катастрофою, і вагітну дівчину забрали на швидкій. На той момент блогерка чекала на дитину від Андрія. Дівчинка от-от мала народитися.

На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram Юлія чимало деталей розповіла своїм підписникам. Але Андрій не сидів мовчки та склавши руки, а вирішив відповісти: мовляв, дружина на говорює на нього через ревнощі.

Колишня дружина Андрія Джеджули відповіла, скільки витрачає в Польщі

Андрій Джеджула та Юлія Леус
Колишня дружина Андрія Джеджули відповіла, скільки витрачає в Польщі

Дивовижним чином до скандалу приєднали навіть Настю Каменських. Мовляв, Юлія не могла стриматися, коли побачила спільне фото Андрія зі співачкою, а тому влаштовувала скандали. Леус запевняла, що нічого такого не було, і взагалі Андрій поливав артистку брудом. Каменських на це навіть не стала реагувати, і недарма.

Пара все ж таки розійшлася, і Юлія народила свою дитину вже самостійно. Примітно, що це було не перше розставання бізнесмена та блогерки. В них був досвід стосунків одне з одним. Потім блогерка вийшла заміж за іншого та народила від нього дитину. І лише згодом Андрій повернувся в її життя, але ненадовго.

Нещодавно дівчина дала ексклюзивний коментар на рахунок того, як тепер їй живеться разом з дочкою в Польщі, і чи виплачує їй бізнесмен аліменти на дитину.

Колишня дружина Андрія Джеджули відповіла, скільки витрачає в Польщі

“По-різному виходить. Житло та садок стабільно 3000 доларів. Мені тут стабільно та спокійно. Вже давно так спокійно не мешкала”, — написала Юлія. Блогерка зізналася, що Андрій Джеджула виплачує аліменти, а також продовжує позиватися до неї.

Нагадуємо, що днями стало відомо про розлучення колишньої дружини бізнесмена Санти Дімопулос. Вона розійшлася зі своїм чоловіком після восьми років спільного життя. Про це стало відомо якраз після поїздки дівчину до Києва, де вона проводила разом з сином час заради того, щоб він міг побачитися з рідним батьком.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.