Отримала російський паспорт і жаліє маму в Одесі: чим займається Тодоренко, яка обрала чоловіка та гроші

Знаменита українська телеведуча та співачка Регіна Тодоренко багато років тому переїхала до російської федерації у зв'язку зі своїм заміжжям. Але після 24 лютого здивувала публіку позицією.

Після 24 лютого Регіні Тодоренко вдалося розсваритися взагалі усім українським шоу-бізнесом. На своїй батьківщині вона залишила багато колег, з якими в неї було чимало прекрасних спільних спогадів, а також хороших стосунків. Втім, усе це було знищено поведінкою телеведучої.

Вона відмовилася говорити про свою позицію, і продовжувала активно транслювати свій елітний образ життя, насолоду від популярності, тощо.

Регіна Тодоренко розповіла, чим зараз займається в Росії

Регіна Тодоренко із чоловіком Владом Топаловим
Регіна Тодоренко розповіла, чим зараз займається в Росії

Артистка навіть не намагалася натякнути про те, що відбувається в її серці, а пізніше навіть попрощалася зі своїми батьками, що проживають в Одесі. Таким чином вона дала зрозуміти, що обирає сім’ю свого чоловіка.

Пізніше Регіна публічно посварилася зі своїми зірковими друзями з України. Остаточний кінець для її репутації настав після того, як стало відомо, що загинув її колишній хлопець, і вона взагалі ніяк на це не відреагувала. Але вже пізніше публіка припинила звертати не Регіну увагу.

В цьому було дуже просте пояснення: дивна поведінка зірки. Тодоренко почала транслювати доволі неоднозначні думки на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, розповідати речі, які викликали у публіки шквал критики, тощо. Дійшло до того, що користувачі почали коментувати, нібито Регіна не в собі.

Тим часом в мережі з’явилася інформація, нібито до Тодоренко дуже погано ставляться у сім’ї Топалових, і насправді вона хотіла піти від чоловіка, але не може цього зробити. Мовляв, Влад взагалі не працює і живе за рахунок свого батька, а свекор повністю контролює Регіну і не дає їй поїхати.

Мовляв, все опирається у дітей. Нібито телеведуча, якщо захоче розлучитися, може їх втратити.

Сама співачка так ці новини і не спростувала, що викликає ще більше запитань у публіки. Однак немає сумнівів, що в українському шоу-бізнесі на регіону також не чекають, і ці двері для неї не завжди закриті. Зараз Тодоренко активно працює на російському телебаченні та заробляє за допомогою блогу.

Схожі статті