Чому Лілія Ребрик, якщо її чоловік Дикий, а батьки – Тодорюк: особливий секрет знаменитості вийшов назовні

Знаменита українська телеведуча Лілія Ребрик вперше розповіла про те, чому насправді носить таке прізвище, і як так сталося, що воно не збігається з прізвищем її батьків чи чоловіка.

Красивий псевдонім — звична справа для представника шоу-бізнесу. Адже взнаваність є ледь не найпершим кроком до високих гонорарів та популярності, яка залишається високою роками.

Придумати хороший псевдонім часом буває доволі нелегко. Хтось бере прізвище своїх мам або раніше знаменитих людей, а хтось взагалі просто придумує.

Лілія Ребрик розповіла, чому не взяла прізвище батьків чи чоловіка

Лілія Ребрик сміливо продемонструвала себе в боді після третіх пологів
Лілія Ребрик розповіла, чому не взяла прізвище батьків чи чоловіка

Лілія Ребрик же в свою чергу обрала вельми популярне прізвище через хороше звучання. За рахунок цього глядачів здебільшого навіть не виникало думки про те, що це не справжнє прізвище ведучої та акторки.

У цьому вона зізналася лише декілька років тому. Також зірка заявила, що насправді в неї була спокуса змінити псевдонім на прізвище чоловіка — Дика. Однак це стало серйозним викликом для неї через неймовірну кількість документів, які їй необхідно було переоформити.

“Я, до речі, коли вийшла заміж, я вирішила: Ліліана Дика, Дика Лілія, дуже красиво звучить, але стільки документів треба було переробляти, стільки всього. Думаєш, ну хай я там буду Ліліана Тодорюк, там Лілія Ребрик, а там уже Лілія Дика – у душі”, – розповіла телеведуча.

Примітно, що батьки Лілії дійсно носять прізвище Тодорюк. Насправді, воно також прекрасно підходить ведучий, але судячи з того, що вона добилася серйозних успіхів в Україні, рішення було прийнято правильне.

Нагадуємо, що не так давно Лілія стала багатодітною матір’ю, адже привела на світ третю дочку. Дівчинка отримала незвичайне ім’я, яке складається з імен її батьків та сестер.

При цьому зірка наштовхнулася на серйозну критику, яку зовсім не очікувала почути від публіки. Підписники звинувачували ведучу у тому, що вона вирішила народити спеціально, аби чоловік зміг виїхати за кордон. За знаменитість вступилися її колеги, які допомогли їй впоратися з хейтом.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.