“Влад Яма – не поїзд?”: Подкопаєва, яка сама покинула батьківщину, заговорила про втечу хореографа з України

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вперше висловилася про свого колегу Влада Яму, який 2 роки тому втік за кордон і досі там залишається.

Поїздка Влада наробила чимало шуму в мережі. Здебільшого тому, що артист завжди говорив про свою активну громадянську позицію, і часто розповідав про свою любов до Батьківщини.

Втім, після 24 лютого в Україні залишилися його батьки, які проживають в Запоріжжі, а також рідний брат, що працює адвокатом. Сам хореограф забрав свою дружину та сина і рушив до Флориди. По сей день танцюрист проживає разом з родиною в Маямі. Він продовжує підтримувати зв’язок з українцями через соціальні мережі та час від часу розповідає про свої благодійні ініціативи.

Лілія Подкопаєва розповіла, що думає про втечу Влада Ями

Лілія Подкопаєва показала, як виглядає її прийомний син
Лілія Подкопаєва розповіла, що думає про втечу Влада Ями

На будь-яку критику Влад Яма завжди відповідає, що відчуває себе набагато кориснішим у США, де він має можливість зібрати кошти та віддати їх Україні. Однак, хореографа постійно критикують, і у тому числі зірки.

Тим не менш, Лілія Подкопаєва, яка і сама багато років прожила в Штатах не наважилася на подібний крок. Нещодавно вона дала короткий коментар на рахунок зірки, адже знайома з Ямою за проєктом “Танці із зірками”, зазначила, що не збирається його засуджувати.

“Щодо Влада Ями, то у кожного своя доля. Можна плисти по течії, а можна бути потягом, який тягне всі вагони, в даному випадку – всю країну. Звичайно, тут є питання, і кожен робить свої висновки, але засуджувати, знаєте, не можу нікого. Просто констатація факту, що кожний із нас приймає рішення”

Варто відзначити, що не так давно на рахунок хореографа також висловився його колега Єгор Гордєєв. Телеведучий заявив, що танцюрист, за його думкою, живе у своїй бульбашці, і навіть коли він працював на телеканалі “1+1” ведучим, це було для нього найбільшим викликом — вийти з неї.

На даний момент хореограф не реагує на подібні критичні зауваження на свою адресу, хоча час від часу критика в мережі все ж таки виводить його себе, і він стає на захист власної репутації.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.