Куди зникла Надя Мейхер: з’явилися неоднозначні фото співачки – є питання, і не тільки про зовнішність

Два роки тому Надія Мейхер активно вела соціальні мережі та як могла підтримувала українців, а потім різко зникла. Куди зникла співачка? І чим займається зараз?

Коли в лютому 2022 року в Україні розпочалася війна, співачка Надія Мейхер, як і багато артистів, публікувала у своїх соціальних мережах пости, в яких щиро висловлювала свої емоції та підтримувала співвітчизників. Через кілька місяців екс-солістка ВІА-Гри раптово зникла. Ходило багато чуток та припущень щодо її зникнення, а багато журналістів навіть намагалися з’ясувати її місцезнаходження.

Хтось казав, що Надія разом із чоловіком – російським підприємцем Михайлом Уржумцевим живе в Росії, хтось казав, що Мейхер разом із дітьми перебуває в Італії, хтось бачив її у Німеччині, але точно так нічого й не з’ясувалося.

Куди зникла Надя Мейхер
Куди зникла Надя Мейхер

А влітку 2023 року сторінка Мейхер в Instagram раптово “ожила”. Стрічка стала швидко заповнюватися фотографіями, на яких Надія Мейхер, що помітно схудла, демонструвала одяг від власного бренду Meiher by Meiher. Локація завжди різна – чи то узбережжя Італії, чи то Відень (Австрія), Іспанія, а останнім часом все частіше з’являється Україна.

Досі не ясно, хто веде офіційну сторінку – сама Надія чи адміністратори. У коментарях тільки опис моделей і рідко інформація про знижки і більше нічого. Також відомо, що за ці два роки бренд Мейхер брав участь у модних показах. У деяких європейських країнах навіть відкрилися бутіки.

Куди зникла Надя Мейхер
Куди зникла Надя Мейхер
Куди зникла Надя Мейхер
Куди зникла Надя Мейхер

Нагадаємо, що свій бренд одягу Надія Мейхер заснувала у 2016 році. Швидше за все, співачка займається дизайном, а її чоловік – російський бізнесмен Михайло Уржумцев займається адміністративними справами, адже він сам є генеральним директором мережі Melon Fashion Group, яка пропонує повний цикл організації fashion бізнесу, починаючи від моделювання, виробництва та закупівлі до розподілу, продажу та просування жіночого одягу в Росії.

Схожі статті