Зірка “Слуги народу” Катерина Кістень розповіла, чому немає дітей у свої 44: “Чайлдфрі – не моя психологія”

Відома акторка розповіла, що зустріла своє кохання. Пара разом близько 2-х років, проте дітей поки не мають. Жінка зізналася, що має проблеми зі здоров'ям.

Українська акторка відома через ролі у сіткомі “Коми ми вдома” та серіалі “Слуга народу” Катерина Кістень зізналася, що життя без дітей, це не її вибір. Актриса має певні проблеми зі здоров’ям, що заважають їй відчути радощі материнства. Проте це вона розповіла Славі Дьоміну, під час інтерв’ю для його YouTube-каналу.

Що саме відбувається з організмом Катерина не відомо. Жінка не повідомила свій діагноз та не стала озвучувати симптоми, проте розказала, що європейська медицина її поки не допомогла. Жінка розуміє, що сама винна, адже замало часу приділяє своєму здоров’ю. За словами акторки, наразі в неї є більш термінові справи.

“Я не змогла відновити своє здоров’я за допомогою європейської медицини, бо ще цим настільки не займалася”, – зізналася акторка.

Катерина Кістень зізналася, чому не має дітей
Катерина Кістень зізналася, чому не має дітей

Катерина розповіла, що мріє стати мамою, але через проблеми зі здоров’ям та вік (нещодавно жінці виповнилося 44 роки) вона не може завагітніти. Вона готова до дітей, проте боїться наслідків. Сподіваємося, в майбутньому, вона більш відповідально підійде до цього питання, пролікується та зможе відчути на собі всі складнощі та радощі материнства.

“Чайлдфрі – не моя психологія”, – повідомила Катерина.

Катерина Кістень зізналася, чому не має дітей
Катерина Кістень зізналася, чому не має дітей

До речі, розповіла жінка й про зміни в особистому житті. Вона зустріла кохання у вимушеній еміграції, коли поїхала з України до Швеції. Пара разом вже два роки. Наразі, вони живуть разом, проте досі ніякої детальної інформації про нього немає. Катерина не розголошує особистість коханого та не показує його на публіку. Напевно дотримується правила “кохання любить тишу”.

Схожі статті