Зовнішність, стиль життя та кар’єрні досягнення Алли Пугачової та Ольги Сумської є різними, але обидві жінки відомі своєю силою духу та незалежністю. Алла Пугачова та Ольга Сумська пройшли через багато випробувань у своєму житті та кар’єрному шляху, але завдяки своїй вольовій силі та рішучості вони досягли великих успіхів.
Також обидві жінки відомі своєю активною громадською позицією щодо конфлікту в країні та обидві підтримують Україну.
15 квітня Ольга Сумська публічно привітала Аллу Пугачову з днем народження, а саме з ювілеєм, адже зірці виповнилось 75 років. Ольга Сумська опублікувала фото співачки у своєму Instagram та написала “З Ювілеєм!”, додавши пісню самої примадонни під назвою “Пісенька про мене”.
![Ольга Сумська публічно звернулася до відомої співачки. Фото з Instagram @olgasumska Ольга Сумська публічно звернулася до відомої співачки. Фото з Instagram @olgasumska](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/img_1883.jpeg)
На фотографіях співачка зображена з оливковою тенісною кепкою та ніжним макіяжем. Її свіжий та неймовірний вигляд навіть не натякає на те, що зірці вже 75 років. Підкресливши очі смокі-айз макіяжем та обравши для губ пудрову матову помаду, вона вкотре викликає захоплення у своїх шанувальників бездоганним смаком у виборі образу.
![Ольга Сумська публічно звернулася до відомої співачки. Фото з Instagram @maxgalkinru Ольга Сумська публічно звернулася до відомої співачки. Фото з Instagram @maxgalkinru](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/img_1895.png)
Її чоловік, Максим Галкін, також поділився фотографією з Аллою Пугачовою на своїй сторінці в Instagram, написавши кілька простих, але дуже виразних слів з привітанням.
![Ольга Сумська публічно звернулася до відомої співачки. Фото з Instagram @maxgalkinru Ольга Сумська публічно звернулася до відомої співачки. Фото з Instagram @maxgalkinru](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/img_1896.jpeg)
Він відобразив усю свою любов та повагу до своєї дружини, з якою вони разом протягом 12 років. Незважаючи на шумну популярність у соціальних мережах, сама Алла Пугачова в останні часи майже не публікує контенту, зокрема в Instagram.