“Бідна родичка”. Як виглядала суддя “МастерШеф” Оля Мартиновська, коли була учасницею – більше 10 років тому

Суддя "МастерШеф" Оля Мартиновська пригадала свою участь в шоу більше 10 років назад: як виглядала зірка та як дійшла до того, що опинилась в складі журі?

Ольга Мартиновська, народилася у Миколаєві, де отримала вищу освіту в аграрному університеті, навчаючись на економічній спеціальності. Однак її шлях не обмежувався межами рідного міста. Вона отримала запрошення з Франції і прожила там три роки, вивчивши мову та вступивши до французького інституту на філологічний факультет. Все це було кроком до її мрії – вступу до кулінарного навчального закладу.

До участі у третьому сезоні кулінарного шоу “МастерШеф” Ольга працювала на різних посадах: від флориста до менеджера у банку, від офіціанта на урочистих подіях у Франції. Ці різноманітні досвіди допомогли їй розвинути в собі навички, які стали ключем до успіху в кулінарному світі.

Ольга Мартиновська згадала свою участь у шоу "МастерШеф"
Ольга Мартиновська згадала свою участь у шоу “МастерШеф”

Після перемоги в “МастерШеф” Ользі вдалося здійснити свою довгоочікувану мрію – навчатися в кулінарній школі Le Cordon Bleu у Франції, відомому своїм вишуканим навчальним програмам та високим стандартом. І ще більше, Ольга здобула почесне місце, підкресливши свої надзвичайні здібності та пристрасть до кулінарного мистецтва.

Ольга Мартиновська згадала свою участь у шоу "МастерШеф"
Ольга Мартиновська згадала свою участь у шоу “МастерШеф”

У 2015 році Оля виступила в ролі фуд-продюсера п’ятого сезону популярного кулінарного шоу “Мастер Шеф” на каналі СТБ. Її талант і професіоналізм вражали, і вже через рік їй запропонували нову роль – стати суддею у програмі “Мастер Шеф Діти”.

Ольга Мартиновська згадала свою участь у шоу "МастерШеф"
Ольга Мартиновська згадала свою участь у шоу “МастерШеф”

Це було величезним викликом для неї, оскільки разом із знімальними зйомками, їй доводилося одночасно турбуватися про свою чотиримісячну доньку Мартиновську. У цей період соціальні мережі наповнилися миленькими фотографіями та відео її доньки Віри, яку тішив колектив шоу, допомагаючи Олі у материнських обов’язках.

Ольга Мартиновська згадала свою участь у шоу "МастерШеф"
Ольга Мартиновська згадала свою участь у шоу “МастерШеф”

У 2017 році Ольга здивувала світ своїм новим досягненням – вона стала однією зі співвласниць ресторану “Les Foodies” в Парижі. Це було визнанням її таланту і кулінарних здібностей. Також у цьому ж році її ім’я увійшло до переліку “MOF 2017 – найкращі кухарі Франції” в номінації кращого шеф-кухаря серед іноземок.

У 2020 році Ольга повернулася на українські телеекрани, взявши участь у другому сезоні програми “Мастер Шеф. Професіонали”. Її повернення було з нетерпінням очікуване фанатами шоу, і вона знову довела свою високу кваліфікацію і експертні знання у світі кулінарії.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.