Сумська розповіла, що дочка залишила їй перед тим, як покинути маму заради москви: на згадку від Паперної

Відома українська акторка Ольга Сумська вперше за довгий час публічно пригадала про свою старшу дочку та розповіла про спогад, який залишився від спадкоємиці.

Так, зараз молода артистка проживає в Москві разом зі своїм чоловіком та дітьми. Ще 2 роки тому публіка очікувала, що Тоня підтримує свою родину та батьківщину і покине столицю російської федерації.

Однак цього не тільки на сталося: акторка натомість і заблокувала українцям доступ до особистої сторінки в соціальній мережі Instagram. На даний момент співвітчизники дівчини не мають можливості переглянути її блог.

Ольга Сумська розповіла про важливий спогад, який їй залишила старша дочка

У своїх інтерв’ю Ольга В’ячеславівна не приховувала, що її дочці чимало дісталося від публіки. Спочатку зіркова мама намагалася захистити своє дитя, але потім визнала, що робити це публічно неетично, а тому вона просто не буде говорити про неї з журналістами.

І тим не менш, нещодавно Ольга В’ячеславівна пригадала про свою донечку. Зірка опублікувала у своєму блозі декілька фотографії з сакурою, а потім розповіла, що виявляється 15 років тому висадила дерево разом з Тонею.

Ольга Сумська розповіла про важливий спогад, який їй залишила старша дочка

“Квітнуть красуні… Обожнюю… Пам’ятаю, як ми з доцею 15 років тому за ініціативи Ігоря Добруцького саджали на Пейзажці сакури та ялинки… Які ж вони прекрасні виросли… А на нашому дереві прижилася гілочка звичайної вишні, хтось прищепив. Дивовижно!” – написала акторка.

Так, акторка вже давно проживає в Москві, і дуже імовірно, що має російський паспорт, а її дерево досі росте в Києві.

Нагадуємо, що через свою дочку Ольга В’ячеславівна також посварилася з Ігорем Кондратюком, який припустив, що зірка моглаб припинити спілкуватися з власною спадкоємицею. Знаменитість це неабияк вивело себе, і вона навіть не приховувала реальних емоцій, які мала у зв’язку з почутим.

Сумська визнає, що ситуація вийшла не гарна, але запевняє, що вона не зможе відмовитися від своєї дитини і відвернутися від неї, що б там не було.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.