Син 48-річної Марічки Падалко назвав одну річ “замолодіжною” для мами-телеведучої: а вона взяла і зробила це

Відома телеведуча Марічка Падалко стала гостею YouTube-каналу "Ебаут" та розповіла про курйозну ситуацію, яка сталась під час розмови з її 17-річним сином Мішою.

Марічка Падалко, відома як телеведуча, взяла участь у новому ток-шоу під назвою “Я (не) держава”, де спільно з ведучими Наталією Гресько, Катериною Мотрич та Ясею Кравченко обговорювала важливе питання виховання свідомих громадян. Протягом програми Марія вирішила поділитися анекдотичним епізодом зі свого родинного життя.

Вона розповіла про ситуацію, коли повідомила своєму синові Міші про свою участь на каналі “Ебаут”. 17-річний хлопець, чутливо реагуючи на подію, зауважив з гумором:

“Мамочка, а це не замолодіжно для тебе?”

Марічка Падалко розповіла, як син пожартував над віком ведучої. Фото з YouTube-каналу @ebautebaut
Марічка Падалко розповіла, як син пожартував над віком ведучої. Фото з YouTube-каналу @ebautebaut

Це висловлювання стало ще більшим поштовхом для Марічки взяти участь у шоу і, можливо, звернути увагу на певні аспекти своєї взаємодії з аудиторією. Марічка Падалко відкрита до нових вражень, незважаючи на свій вік. Вона демонструє, що вік не є перешкодою для втілення своїх бажань та намірів. Зірка також звернулась до підписників каналу та запитала, чи достатньо молодіжна вона для цього шоу.

У розмові Марічки та ведучих шоу було згадано й про виховання її дітей та їхні захоплення. Наприклад, її син Міша захоплювався футболом, і вона поділилася проблемами, з якими він стикався, намагаючись зберегти свою національну ідентичність у спортивному середовищі.

Марічка Падалко розповіла, як син пожартував над віком ведучої
Марічка Падалко розповіла, як син пожартував над віком ведучої

Марічка розповіла про комплекси, які він переживав через необхідність спілкуватися рідною мовою в середовищі, де переважає російська. Телеведуча пояснила, що у дитячих відносинах, а саме у спорті переважає російська, яка зараз найскладніше піддається українізації.

Телеведуча Марічка Падалко та її троє дітей
Телеведуча Марічка Падалко та її троє дітей

У команді, де грав її син, ще якось намагались налагодити це. Коли ж ця команда стала меншою, то Міші довелося зіткнутись з труднощами. Марія зазначила, що проблема була ще в тому, що інші діти слухали російську музику, через що її син мав з ними конфлікт.

Була навіть ситуація, коли діти прийшли на матч, де грав її син, і ввімкнули якісь російські треки. Ця ситуація значно вплинула на Мішу. Марія була настільки розчарована та засмучена ситуацією, що вирішила підтримати Мішу в його рішенні припинити займатися футболом.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.