39-річна Слава з гурту НеАнгели зробила нові медичні втручання: тепер вона схожа на 75-річну Пугачову

Слава Камінська розповіла про всі свої хірургічні втручання щодо власної зовнішності: схожість з Примадонною один в один, але різниця у віці колосальна.

39-річна Слава Камінська, відома як екс-солістка гурту “НеАнгели”, шокувала фанатів новими черговими хірургічними втручаннями, які зробили її зовнішність надзвичайно схожою на легендарну 75-річну співачку Аллу Пугачову.

Найбільше, що пов’язує Славу Камінську із відомою зіркою – це її руде волосся, яке має і Алла Пугачова. Але виявляється, що Слава обрала не лише “стиль Пугачової”, але й велику кількість пластичних операцій, які роблять її ще більш схожою на велику зірку.

Слава Камінська розповіла, які пластичні операції робила
Слава Камінська розповіла, які пластичні операції робила

Ці втручання кардинально змінили зовнішній вигляд Слави Камінської. Вона більше не схожа на ту енергійну і яскраву дівчину з природною красою, яку ми звикли бачити на сцені, співачка все продовжує і продовжує вдосконалювати свою зовнішність.

Зокрема, вона збільшила груди, здійснила ринопластику, коригує форму губ та регулярно використовує ін’єкції ботоксу. Нещодавно її прихильники помітили, що вона також вирішила зробити блефаропластику та внести корективи у свої вже збільшені груди.

Слава Камінська розповіла, які пластичні операції робила. Фото з Instagram @babaslavka
Слава Камінська розповіла, які пластичні операції робила. Фото з Instagram @babaslavka

Відомо, що Алла Пугачова також не залишається осторонь від пластичних операцій. Вона зазнала чимало операцій з підтяжки обличчя, про що відверто говорить. Кількість пластичних процедур, які вона пройшла, може наблизитися до десятки, включаючи підтяжку обличчя та інші корекції.

Алла Пугачова розповіла, які пластичні операції робила. Фото з Instagram @alla_orfey
Алла Пугачова розповіла, які пластичні операції робила. Фото з Instagram @alla_orfey

Обидві зірки відкрито діляться своїми думками та виборами, створюючи довіру зі своїми фанатами. Вони показують, що рішення про зміни у зовнішності є особистою справою кожної людини та вимагають відкритого розмовного простору, який сприяє розумінню та прийняттю.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.