39-річна Слава Камінська, відома як екс-солістка гурту “НеАнгели”, шокувала фанатів новими черговими хірургічними втручаннями, які зробили її зовнішність надзвичайно схожою на легендарну 75-річну співачку Аллу Пугачову.
Найбільше, що пов’язує Славу Камінську із відомою зіркою – це її руде волосся, яке має і Алла Пугачова. Але виявляється, що Слава обрала не лише “стиль Пугачової”, але й велику кількість пластичних операцій, які роблять її ще більш схожою на велику зірку.
![Слава Камінська розповіла, які пластичні операції робила Слава Камінська розповіла, які пластичні операції робила](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/img_2054.jpeg)
Ці втручання кардинально змінили зовнішній вигляд Слави Камінської. Вона більше не схожа на ту енергійну і яскраву дівчину з природною красою, яку ми звикли бачити на сцені, співачка все продовжує і продовжує вдосконалювати свою зовнішність.
Зокрема, вона збільшила груди, здійснила ринопластику, коригує форму губ та регулярно використовує ін’єкції ботоксу. Нещодавно її прихильники помітили, що вона також вирішила зробити блефаропластику та внести корективи у свої вже збільшені груди.
![Слава Камінська розповіла, які пластичні операції робила. Фото з Instagram @babaslavka Слава Камінська розповіла, які пластичні операції робила. Фото з Instagram @babaslavka](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/img_2086-scaled.jpeg)
Відомо, що Алла Пугачова також не залишається осторонь від пластичних операцій. Вона зазнала чимало операцій з підтяжки обличчя, про що відверто говорить. Кількість пластичних процедур, які вона пройшла, може наблизитися до десятки, включаючи підтяжку обличчя та інші корекції.
![Алла Пугачова розповіла, які пластичні операції робила. Фото з Instagram @alla_orfey Алла Пугачова розповіла, які пластичні операції робила. Фото з Instagram @alla_orfey](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/04/7caaddb6-66d2-4f3b-a38c-77f50a5df88d.jpeg)
Обидві зірки відкрито діляться своїми думками та виборами, створюючи довіру зі своїми фанатами. Вони показують, що рішення про зміни у зовнішності є особистою справою кожної людини та вимагають відкритого розмовного простору, який сприяє розумінню та прийняттю.