23 квітня у родині української співачки Катерини Бужинської важлива дата. Саме цього дня 10 років тому знаменитість вийшла заміж за болгарського бізнесмена Дімітара Стойчева. У своєму мікроблозі в Instagram співачка поділилася кадрами з їхнього розкішного весілля, яке відбулося на батьківщині бізнесмена. У кадрі щасливі наречені позують у палаці одружень і на тлі міських пам’яток з болгарським та українськими прапорцями.
![Катерина Бужинська святкує з чоловіком болгарином річницю весілля](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-23-152513-1400x872.png)
“Ми сьогодні з Димитаром потрапили до десятки! Святкуємо олов’яне весілля – 10 років”, – повідомила Бужинська.
Зазначимо, що напередодні співачка разом зі своїми дітьми двійнятами Катею та Дімою, які народилися у грудні 2016 року, вирушила на відпочинок. Зірка встигла поділитись кількома фото з готелю.
![Катерина Бужинська святкує з чоловіком болгарином річницю весілля](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-23-152526-1400x881.png)
![Катерина Бужинська святкує з чоловіком болгарином річницю весілля](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-23-152547-1400x826.png)
![Катерина Бужинська святкує з чоловіком болгарином річницю весілля](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-23-152616-1400x881.png)
До речі, відзначати важливі сімейні дати в спекотних країнах давня традиція в сім’ї артистки. 14 лютого 2024 року Бужинська та Стойчев відзначали 10-річчя заручин. Цього дня пара влаштувала жартівливу фотосесію, на якій позували у махрових халатах на балконі, а також валяючись на ліжку, розпиваючи шампанське на тлі лебедів, скручених із рушників. Катерина та Дмитро годували один одного тортом і веселилися. Виглядало це дуже ефектно!
![Бужинська з чоловіком-болгарином з розмахом відзначає річницю заручин](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/mycollages-2024-02-14t171838.172.jpg)
![Бужинська з чоловіком-болгарином з розмахом відзначає річницю заручин](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/02/mycollages-2024-02-14t172056.148.jpg)
Нагадаємо, що болгарський підприємець Дмитро Стойчев не відразу справив враження на свою майбутню дружину і кілька місяців домагався її прихильності. Заповітне “так” Катерина сказала через деякий час після залицянь. Заручини відбулися на Мальдівських островах, коли бізнесмен привіз українську красуню на відпочинок. З того часу Катерина живе у коханні і судячи з публікацій у соціальних мережах, дуже щаслива у шлюбі.