Понеділок, 8 Березня, 2021

Підступна свекруха пішла до відьми аби вижити невістку з дому та поплатилася за це

На жаль, трапляється так, що в одній родині родичі можуть ненавидіти один одного до гробової дошки.

Коли син привів невістку, Валентина Іванівна старалася удавати, що прихильно ставиться до дівчини, проте, в душі її просто ненавиділа.

Причина проста: не рівня. Невістка була з небагатої та простої родини з села. Закінчила дівчина технікум та працювала кондитером. Ніколи навіть закордоном не була.

“І де ж він знайшов таку задрипанку! Поки заміж не вийшла, навіть взуття людського не мала!”, – так думала Валентина Іванівна про нову родичку.

Проте, мудра жінка не хотіла псувати стосунків з сином та мовчки терпіла ненависну невістку. Мабуть, дівчина це відчувала і тому не хотіла навіть на свята приїздити до родичів чоловіка. Проте, через карантин, молодій родині довелося з’їхати до батьків, адже орендну плату вони більше були не в змозі платити.

Життя зі свекрухою – важке

Тут Валентина Іванівна і збісилася. Виявилося, що невістка не працювала з того часу, як вийшла заміж. І хоч це було рішення сина Валентини, свекруху це не влаштовувало.

“Людо, мені все одно, може ти й гарна людина, але ти експлуатуєш мого сина, сидячі тут на нашій з ним шиї. Йди хоч на буханець хліба зароби!”, – клювала молоду дівчину свекруха.

Та не знала жінка тільки одного: Людмила не ходить на роботу лиш тому, бо має рідкісне захворювання хребта і лише спокій та терапія можуть продовжити їй життя.

Валентина вирішила тишком-нишком розлучити пару та подалася до справжньої відьми…

“Я накладу на неї страшні вроки, смертю все скінчиться! Але ти маєш сказати, чи хвора вона? Якщо хвора, то вся біда на тебе перейде!”,  – попередила чаклунка.

“Та здорова вона, скаче по всій хаті, як коза. Вже нудить від її: давайте зроблю, давайте тут поможу!”, – відповіла Валентина.

Вроки зробили та свекруха почала очікувати, коли ж злісний план втілиться у життя.

Та не дав Бог здійснитися страшному плану. Все збулося, як попереджала відьма: Валентина отримала інсульт та сама стала паралізована.

Поділіться статтею

Богдан Юсипчук

Богдан Юсипчук розповів про розбите серце і плани стосовно весілля. Що замислив найгарніший чоловік планети?

Богдан Йосипчук здобув титул найвродливішого чоловіка всесвіту, але це не вплинуло на його особисте життя позитивно.
Тіна Кароль

Головна трагедія поп-діви: чому Тіна Кароль збиралася покінчити з життям і як знайшла бажання жити

Тіна Кароль пережила страшні події у своєму житті і мало не втратила його сенс.
Коли випадає Великдень у 2021 році: дата свята, підготовка до нього та головні традиції

Коли відзначається православна Пасха в 2021 році: дата свята, традиції та підготовка до нього

Великдень - найдавніше і найважливіше християнське свято, свято Воскресіння Ісуса Христа - подія, яка є центром всієї біблійної історії.

Популярне

Останні новини