Субота, 27 Лютого, 2021

Свекруха викреслила зі свого життя невістку і онуку: життя їй відплатило за це сповна

Перед тим, як щось робити слід добре подумати.

В одному місті жила звичайна родина: чоловік Андрій, дружина Ліда і донька Роксолана. У них все було, як у всіх. Батьки працювали, донька ходила в садочок, на вихідних вони намагалася проводити час разом.

Але у цій, на перший погляд ідеальній родині, все було не так щасливо. Поруч з ними жила свекруха Ліди Ірина Андріївна. Вона завжди хотіла бути в курсі всіх справ родини сина, адже вважала, що знає все краще, за дітей.

Син не намагався суперечити мамі і робив та, щоб Ірина Андріївна була щаслива і задоволена.ю При цьому Андрій не бачив, що його дружина Ліда від такої його поведінки лише засмучується і постійно перебуває у поганому настрої.

Щаслива сім'я
Щаслива сім’я

Крім цього свекруха не пропускала жодної можливості, аби наговорити на дівчину різних образ.

Одного разу Ліда привела Роксолану до свекрухи і про всяк випадок залишила теплий вуличний одяг, адже була глибока осінь і в будь-який момент могло похолодати.

Після цього жінка сіла в машину і поїхала у справах. Через кілька годин їй зателефонувала Роксалана і, полачучи попросила маму приїхати забрати її. Телефоном від дівчинки мама не змогла нічого добитися, тому сіла в машину і поїхала до свекрухи.

Там з’ясувалося, що Ірина Андріївна вивела дівчинку на прогулянку у легкому осінньому одязі і прогуляла з нею так три години. Дівчинка просилася додому, пояснюючи, що вона дуже змерзла. Проте бабуся не звертала на слова дівчинки уваги, адже зустрілася з подругою і їй хотілося поговорити.

Мама і доня
Мама і доня

Ліда розуміла, що її свекруха літня людина, майже ніде не буває і спілкування з подругою для неї розрада. Але вона не могла зрозуміти чому вона не звертала увагу на дитину. Жінка зауважила, що якщо Ірина Андріївна не в стані слідкувати за дитиною, то бачитися з нею вона буде лише у присутності самої Ліди або Андрія.

Свекруха розсміялася, а з іншої кімнати вийшов щасливий Андрій. Ліда дуже здивувалася і поцікавилася у чоловіка що він тут робить і чому дозволив піти з донькою на вулицю у легкому одязі. Та й взагалі з’ясувати що тут сталося за той час, поки її не було.

Проте, замість пояснень Ліда вислухала потік звинувачень та образ на свою адресу. Одну з яких Ірина Андріївна повторила кілька разів, сказавши здивованій дівчині, що вона тут ніхто і звуть її ніяк.

Ображена і засмучена Ліда вийшла з квартири разом з донькою. на сходовому майданчику вона зустріла Ольгу вікторівну, ту саму подругу Ірини Андріївни. Літня жінка вибачилася і поцікавилася що трапилося у Ліди. Дівчина від образи, не розуміючи що робить, розповіла все Ользі Вікторівні. Жінка все вислухала і сказала:

– Це, звичайно, не моя справа, але тікай від цих людей подалі. Ти молода, красива, розумна. Знайдеш собі кращого. А Ірина Андріївна давно про тебе плітки розпускає.

Сказати, що Ліда була вражена – нічого не сказати. У шоковому стані вона сіла з донькою в автомобіль і поїхала додому.

Приїхавши, вона довго не могла заснути, тоді як виснажена і змерзла Роксоланка швиденько заснула у ліжечку, обіймаючи великого іграшкового ведмедя.

Не знаючи що робити, наступного дня Ліда подзвонила своїй подрузі Кірі і розповіла все, що трапилося. Дівчина уважно вислухала подругу і повторила те саме, що сказала і Ольга Вікторівна.

Ліда ще трохи подумала і прийняла нелегке для себе рішення розлучитися з андрієм. Чоловік, як не дивно, спокійно відреагував на це, зауваживши, що готовий відмовитися від батьківських прав на Роксолану. Тоді жінка подумала дві речі: чоловік підозріло швидко погодився на розлучення і добре, що донька цього не чула, адже пішла з дідусем на прогулянку.

Щаслива родина
Щаслива родина

Вже після розлучення з’ясувалося, що у Андрія майже весь цей час була коханка Юля, з якою їх так хотіла одружити Ірина Андріївна. Зрештою, так і сталося. Проте щастя нової родини тривало не довго.

Через пів року Ірина Андріївна сама подзвонила Ліді і почала скаржитися на нову невістку Юлю, яка їй життя не давала і всілако ображала жінку. Колишня свекруха попросила дівчину повернутися до її сина, визнавши, що посмилялася. Ліда все це вислухала, а потім вибачилася і сказала, що нічим допомогти не може.

Вона поклала трубку, відсунула телефон і подивилася на Роксоланку, яка щось малювала за столом. Потім вийшла з кімнати і зацшла в кухню, де її вже чекав Ігор, новий чоловік, з чашкою гарячого чаю і шматочком її улюбленого “Горіхового” торта.

Поділіться статтею

Відомі розлучниці українського шоу-бізнесу: зруйнували родину, але пожалкували

Відомі розлучниці українського шоу-бізнесу: Оля Полякова, Катерина Бужинська, Марічка Падалко та інші

Шоу-бізнес особливо багатий подібними історіями. А розлучниця - явище надто звичайне та популярне.
Юрій Горбунов прокоментував своє рішення ховати обличчя сина від сторонніх

Юрій Горбунов нарешті зізнався, чому він та його дружина Катерина Осадча ховають обличчя спільного сина

Юрій Горбунов відверто розповів про причини, які змусили його та його дружину ховати обличчя спільного сина.
Легендарні зірки

Оля Полякова, Світлана Лобода та Ані Лорак: вся правда про відомих плагіатниць українського шоу-бізнесу

Творчість багатогранна. Ніколи не знаєш, коли ідею прихильники можуть розцінити, як поцуплену.
Українські зірки

Багатодітні зіркові родини: цікаві факти про Олександра Пономарьова, Сніжану Єгорову та інших знаменитостей

У народі кажуть, що чим більше людей, тим більше любові в домі. Давайте дізнаємося, хто без страху за кар'єру вирішив народити купу діток.

Популярне

Останні новини