Найбільш шокуючі культи на планеті

Одним з таких культів кілька років тому з ведучим “‘Світу навиворіт” Дмитром Комаровим поділився болівійський шаман. Він розповів, що у фундамент новобудови замуровують ембріони лами.  Ембріонів потрібно стільки, скільки кутів у будинку. Але це не найбільший шок. Іноді, за словами шамана, у фундамент заливають людей, хлопців і дівчат віком до 14 років. Це роблять для того, щоб задобрити духів і будинок чи інша споруда стояли довго і не завалилися.

Ще одним шокуючим культом є культ вуду. І якщо попередня, хоч її жахлива традиція, була покликана захищати і допомагати, то ця лише нищить. Суть культу полягає у створенні ляльки тієї людині, якій хочеться заподіяти шкоди. Потім над цією лялькою читають спеціальні тексти і встромляють голки або шпильки у ту частину тіла, яку хочуть скалічити. Найстрашніше те, що дії під час культу можуть вбити людину, на яку спрямовано культ.

Лялька вуду
Лялька вуду

За жорстокістю культи язичників мало відрізнялися ї від болівійських.

Наші предки так само приносили в жертву людей, носили хворих над багаттям. Хоча наші предки, все-таки частіше приносили в жертву тварин.

Не жорстокий, але дивний для нас культ “Святої Смерті” (Santa Muerte), поширений у Мексиці та США. Послідовники цього культу моляться зображенням Смерті і вважають, що вона виконає будь-яке бажання. Також на свята приносять Смерті “подарунки” сигари, алкоголь і шоколад.

Вівтар Санта Муерта
Вівтар Санта Муерта

Крім просто моторошних існують просто дивні культи. До таких належить культ «Східна блискавка», основою якого є гоніння на християн, викрадення людей і ще багато відверто незрозумілих речей. Представники цього культу проводять служби у підземних церквах і використовують секс для введення у культ.

Ще одним незрозумілим культом є «Церква Диявола», представники якої не вірять ні в Бога, ні в Диявола. А людина сама несе відповідальність за свої вчинки. Богослужінь, як і зібрань, представники цього культу не проводять. Більшість релігійних напрямків світу сприймають «Церкву Диявола» як загрозу віри.

Схожі новини