Середа, 12 Травня, 2021

Найбільш шокуючі культи на планеті

Наша планета приховує багато таємниць. А культура, традиції та вірування деяких племен та народів здатні змусити волосся на голові стати дибки.

Одним з таких культів кілька років тому з ведучим “‘Світу навиворіт” Дмитром Комаровим поділився болівійський шаман. Він розповів, що у фундамент новобудови замуровують ембріони лами.  Ембріонів потрібно стільки, скільки кутів у будинку. Але це не найбільший шок. Іноді, за словами шамана, у фундамент заливають людей, хлопців і дівчат віком до 14 років. Це роблять для того, щоб задобрити духів і будинок чи інша споруда стояли довго і не завалилися.

Ще одним шокуючим культом є культ вуду. І якщо попередня, хоч її жахлива традиція, була покликана захищати і допомагати, то ця лише нищить. Суть культу полягає у створенні ляльки тієї людині, якій хочеться заподіяти шкоди. Потім над цією лялькою читають спеціальні тексти і встромляють голки або шпильки у ту частину тіла, яку хочуть скалічити. Найстрашніше те, що дії під час культу можуть вбити людину, на яку спрямовано культ.

Лялька вуду
Лялька вуду

За жорстокістю культи язичників мало відрізнялися ї від болівійських.

Наші предки так само приносили в жертву людей, носили хворих над багаттям. Хоча наші предки, все-таки частіше приносили в жертву тварин.

Не жорстокий, але дивний для нас культ “Святої Смерті” (Santa Muerte), поширений у Мексиці та США. Послідовники цього культу моляться зображенням Смерті і вважають, що вона виконає будь-яке бажання. Також на свята приносять Смерті “подарунки” сигари, алкоголь і шоколад.

Вівтар Санта Муерта
Вівтар Санта Муерта

Крім просто моторошних існують просто дивні культи. До таких належить культ «Східна блискавка», основою якого є гоніння на християн, викрадення людей і ще багато відверто незрозумілих речей. Представники цього культу проводять служби у підземних церквах і використовують секс для введення у культ.

Ще одним незрозумілим культом є «Церква Диявола», представники якої не вірять ні в Бога, ні в Диявола. А людина сама несе відповідальність за свої вчинки. Богослужінь, як і зібрань, представники цього культу не проводять. Більшість релігійних напрямків світу сприймають «Церкву Диявола» як загрозу віри.

Поділіться статтею

Олег Винник та Таюне

Олег Винник і Таюне більше не разом? У зірки нова партнерка, а його таємна дружина не з’являється з ним

Є тільки дві причини, з якої Таїсія Сватко могла пропасти з радарів ЗМІ: або їхні стосунки з Винником припинилися, або ж Таюне вагітна.
Дан Балан і Тіна Кароль

Продюсер “Голосу країни” прокоментував роман Тіни Кароль і Дана Балана: “Я став свідком романтичної історії”

0
За відносинами Тіни Кароль і Дана Балана з захватом стежить вся країна, і схоже, що їх романтична історія триває досі.
Тетяна Литвинова

Екс-судді “МастерШеф” Тетяні Литвиновій спалили дорогий ресторан: хто розправився з телезіркою. Подробиці

Тетяна Литвинова - справжня зірка "МастерШефу". Жінка - досвідчений ресторатор, яка свого часу понесла великі збитки.
Мурат Налчаджиоглу та Агі Лорак

Яким бізнесом заволодів колишній чоловік Ані Лорак Мурат після одруження на співачці? Східна казка навпаки

До одруження з Ані Лорак про нього ніхто не знав, а після розлучення він вже був крупним бізнесменом.
Василь Вірастюк

Як склалася доля найсильнішої людини України Василя Вірастюка: чим займається богатир зараз. Всі подробиці

Василь Вірастюк - справжня зірка спорту та приклад для наслідування. Український богатир розповів чим живе зараз.

Популярне

Останні новини