Незвичайні люди України

У нас живуть настільки унікальні люди, що потрапляють до Книги рекордів України, а деякі стають і світовими рекордсменами.

Деякі мешканці України насправді дуже унікальні люди з непересічною долею. У той час як оточуючі лише дивуються як вони живуть, такі люди ведуть цілком і повністю нормальний спосіб життя. Вони створюють сім’ї, народжують дітей, займаються звичними для нас справами.

Першою унікальною людиною є Марія Українець, зріст якої всього 90 см. При цьому зрості жінка сама готує, робить усе по дому і випікає торти на замовлення. Крім того, вона виносила і сама народила здорову донечку, попри всі перестороги лікарів.

Наступною унікальною людиною є колишній міліціонер з Кальника, що під Мукачевом. Чоловік у 1996 році пережив 68 зупинок серця за 2 тижні. Тоді ж  у нього стався перший інфаркт. Згодом, у 2008 році, йому поставили кардіостимулятор. Але за час без нього чоловік, за його словами, «навчився визначати коли станеться чергова зупинка». Юрій Федак, так звуть чоловіка, розповідає, що перед інфарктом його кидало в жар і у вухах чувся хлопок.

Ми знаємо, що деякі тварини можуть відрощувати частини тіла, наприклад ящірка, якщо їй придавити хвоста, придавлену частину відкидає, а на її місці виростає нова частина хвоста або і цілий хвіст.

Але до 2015 року не було відомостей про людей, організм яких здатен відростити відсутню частину тіла. Завдяки такій здатності звичайний хлопець з Миколаєва прокинувся одного дня знаменитим. Його звуть Анатолій Фільтановіч. Річ у тому, що після пошкодження його мозок самостійно відростив другу півкулю. Сталося так, що сусід, який допомагав батькам хлопця по дому, будучи у стані алкогольного сп’яніння розрубав Толікові голову і пошкодив мозок.

Лікарі довгий час не вірили, що те, що трапилося з хлопцем правда. Вони вважали, що знімки голови хлопця переплутали. Але порівнявши наявні знімки, вони побачили, що мозок Анатолія виріс самостійно.

Зараз хлопець заново вчиться користуватися лівою частиною тіла. Після того, що сталося у Анатолія не рухаються ліва рука і нога. Але хлопець не втрачає оптимізму і продовжує вести звичний для нього спосіб життя.

У Миколаєві живуть унікальні сестри, Людмила і Тамара Тітченкові. Обидві хворіють на синдром Морфана, при якому виділяється забагато гормону зросту і людина виростає понад 2 метр. При цьому вага може бути нормальною для людини певного віку. У Людмили довжина шиї, при загальному зрості, становить 40 см. При цьому сестри не комплексують через свій зріст. Людмила навіть встигла побувати у Японії та знятися у їхньому телешоу.

Нагадаємо, що у  Бразилії живе дівчина, зріст якої 206 см, а у її хлопця – звичні 162 см.

У Луцьку живе унікальний хлопець, який з легкістю вивертає суглоби на 180°, перекидає зав’язані за спиною руки через голову і закидає ноги заголову. Диво? Ні, насправді у хлопця гіпермобільність, тобто підвищена рухливість, суглобів.

Андрій Отченаш - хлопець з надрухливими суглобами
Андрій Отченаш – хлопець з надрухливими суглобами

Ось такі непересічні співвітчизники живуть поруч з нами.

Схожі статті

Українцям у Польщі порадили готуватися вже зараз: найбільші зміни за 10 років будуть в грудні

Зараз в Польщі проживає понад півтора мільйона українців. Тож будь-які зміни в цій країні напряму стосуються і їх. А зміни цієї зими будуть, причому моментами дуже помітні. До чого готуватися?

Українка з Харкова, яка понад 6 років живе у США, назвала 7 продуктів, які не їдять американці

У кожного народу є якісь свої харчові звички. Але часто можна здивуватися, як сильно вони відрізняються. У США, наприклад, звичайні люди зовсім не їдять чимало популярних в Україні продуктів.

Це 5 найкращих серіалів з турецьким актором Ільханом Шен: останній вийде восени-2025

Всі ці серіали сучасні, з цікавим сюжетом і дуже яскраві. Їх варто подивитися тим, хто втомився вже від усього. А головне, хто хоче провести свої вихідні спокійно вдома.

5 речей, які буденні для українців, але вважаються розкішшю в Німеччині

Коли до чогось звикаєш, то сприймаєш це, як належне. Але достатньо переїхати в Європу, щоб зрозуміти: частина буденних для нас речей недоступна навіть заможним за українськими мірками людям.

Українка з Польщі хотіла переїхати до Аліканте, але її зупинили: чому Іспанія НЕ для біженців

Історія українки, яка хотіла переїхати до міста Аліканте - "мандрує" соцмережами. Що саме її зупинило і чому Іспанія насправді – не дуже комфортна для наших? Деталі шукайте в публікації "Сенсації".

Чи дороге життя в Канаді? Українка, яка живе у Канаді, порівняла ціни на 10+ продуктів

У Канаді живе одна з найбільших українських діаспор у світі. Тому наші люди звідти часто розповідають про життя у цій чудовій країні. Наприклад, про ціни на продукти. Чи вищі вони за українські?