Чоловік лишився ніг, але не сили духу: інвалід на руках підкорив Ельбрус. Як вдалося йому стати героєм?

Інколи сила духу людини може вражати настільки, що починаєш вірити: неможливого немає. Дізнайтеся дивовижну історію сходження на Ельбрус.

Герой цього матеріалу Рустам Набієв. Хлопець служив в армії та був десантником. Та одягнути погони йому не дано було: казарма раптово обрушилася і Рустаму віддавило ноги. Лікарі розвели руками: нічого зробити не було можливо. Кінцівки врятувати не вдалося…

Та Рустам не хотів здаватися. Чоловік став блогером, адже хотів довести всьому світу, що він ще може бути корисним суспільству. Підтримувала його дружина та діти. Уфимець активно почав займатися спортом та адаптуватися до нового життя.

До того, як він отримав протези, Рустам мріяв про одне: підкорити вершину Ельбрусу – однієї з найвищих гір світу. Висота складає 5642 метри над рівнем моря.

Гортаючи стрічку Інстаграму, чоловік знайшов оголошення від місцевого гіда на набір групи у похід на Ельбрус. В перший раз Рустаму відмовили, а вдруге у нього повірили і дозволили піти разом з іншими учасниками.

Чоловік зізнається, що його на шляху часто мучили думки про те, що слід зупинитися, але гріло те, що він буквально виборов собі право йти у похід зі звичайними людьми. Рустам не здався.

Коли він був на вершині – зрадів просто нереально, але відчував, що добряче втомився. Ще пак! Супутником Рустама був ураганний вітер та мороз. Акліматизуватися довелося цілих 8 годин.

Зараз Рустам вважає це просто божевіллям, але гірським спортом займатися хоче продовжувати. Наразі у нього є нова мета: планує підкорити нову вершину, висотою поняд 8 метрів.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини