Вівторок, 22 Червня, 2021

Любов наче у бразильському серіалі: коханець замаскувався у перуку та вуаль і пробрався на весілля обраниці

Герой статті вочевидь уявив себе Лукасм з серіалу "Клон" та, замаскувавшись, пробрався до коханої на весілля.

Чи пам’ятаєте ви легендарну сцену з весілля головної героїні бразильського серіала “Клон”, у якій її коханий забрався до неї на весілля у паранджі та спостерігав зі сторони, як його обраниця виходить заміж? Так ось, ця ситуація дуже схожа і відрізняється лише тим, що з Лукаса його маскування не зірвали, а з головного героя нашої статті — так.

На що тільки не підеш заради кохання?

На Півночі Індії розгорнулася справжня драма з пригодницькими елементами. До нестями закоханий хлопець вирішив завітати на весілля до обраниці, яка зраджувала своєму нареченому з ним. Для цього він одягнув перуку з вуаллю, весільну сукню, сумочку, жіночі туфлі та аксесуари, щоб зійти за індійську жіночку. Потім він прийшов до будинку нареченої, яка готувалася до церемонії. Всередину його пустили гості не зрозумівши, що за маскуванням ховається молодий хлопець.

Він дуже хотів побачити кохану перед весіллям і щось їй сказати. Коли чоловік потрапив до будинку, хтось з гостей таки зрозумів, що відбувається недобре. Відомо, що коханець отримав ляпаса, а потім з нього зірвали поруку. Уся ця пригодницька історія закінчилася тим, що коханця почали бити. Втім, кульмінації йому вдалося уникнути, так як він приїхав не сам, а з друзями на мотоциклі. Він втік, сів на транспортний засіб друга і поїхав. З коханою йому поговорити так і не довелося.

Ця ситуація наскільки смішна, настільки страшна. Адже може говорити про те, що дівчина виходить заміж не по своїй волі, а за бажанням своїх батьків. Сподіваємося, що їй шлюб буде щасливим і ніхто ніколи не буде її ображати.

Поділіться статтею

Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко

Красуні-дружині Дмитра Комарова не давав спокою незнайомець, який лякав її телефонними погрозами: “Це пекло”

0
Дружина головного телемандрівника країни Дмитра Комарова Олександра Кучеренко розповіла про дзвінки з погрозами, які надходили на її телефон.
Холостяк 11 Михайло Заливако та його обраниця Анна Богдан

Фіналістка “Холостяк-11” Анна Богдан заговорила про зради та розлучення: “Ніколи не пробачу”. Подробиці

Анна Богдан та Михайло Заливако стали парою завдяки проекту "Холостяк". Дізнайтеся, чи змогли молоді люди зберігти свої стосунки.
Лідія Таран

Лідія Таран обтягнула свої пружні форми тісним комбінезоном та вразила стрункістю: Доманський кусатиме лікті

0
Відома українська телеведуча Лідія Таран в свої 43 роки захоплює шанувальників стрункою фігурою і в цілому моложавим виглядом.
Євген Огір і Тіна Кароль

Хто та жінка, ім’ям якої Євген Огір називав Тіну Кароль перед смертю: як виглядає екс-конкурентка поп-діви

0
Історія кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра починалася казково, а закінчилася трагічно, змусивши плакати всю Україну.
Лайма Вайкуле та Алла Пугачова

Найкраща подруга Пугачової Лайма Вайкуле кардинально змінила імідж: вперше за всю свою кар’єру не блондинка

0
Лайма Вайкуле протягом багатьох років дивує шанувальників елегантністю та шармом, але тепер фанатам доведеться звикати до нового іміджу співачки.

Популярне

Останні новини