Матір Гаррі Поттера Джоан Роулінг відповіла путіну, який намагався її “підкупити”: назвала президента росії вбивцею

Всесвітньо відома авторка серії романів "Harry Potter" Джоан Роулінг публічно відповіла Володимиру путіну та звинуватила його в убивствах.

Відома британська письменниця Джоан Роулінг публічно відповіла володимира путіна на його виступ, у якому він зсилався на неї, як на жертву культури скасування.

Матір Гаррі Поттера Джоан Роулінг відповіла путіну, який намагався її підкупити

Виявляється, політик вважає себе жертвою і при цьому, звинувачує Захід у несправедливому ставленні до себе, і до Джоан. У твіттері вона розкритикувала російського президента.

Матір Гаррі Поттера Джоан Роулінг відповіла путіну, який намагався її підкупити. Скріншот публікації авторки

“Критикою західної культури скасування, гадаю, краще не займатися тим, хто зараз вбиває мирних жителів за їхній опір, або тим, хто садить у в’язницю і труїть отрутою своїх політичних опонентів”, – написала Роулінг 25 березня, супроводивши текст фотографією російського опозиціонера Олексія Навального. та хештегом “я разом з Україною”, – прокоментувала письменниця.

Таким чином, Роулінг прокоментувала виступ путіна на зустрічі з лауреатами президентських премій для молодих діячів культури. Так, президент росії намагався стати поруч з авторкою, як жертва цькування західного суспільства, але м’яко кажучи: не вийшло.

Натомість авторка жорстко розкритикувала діючого президента росії і захистила цінності Європи та Заходу в цілому від критики політика. Варто відзначити, що російські депутати постійно говорить про те, що їхні бізнес-партнери занадто політизовані і нібито ці дві сфери необхідно розділяти. Тим часом Джозеф Байден попереджав про те, що збирається задавити їх та санкціями.

Схожі статті

Сіамські близнючки розповіли про їхні романи: одну приваблюють чоловіки, а друга в них не зацікавлена

19-річні Міа та Лія розуміють, що приватне життя має залишатися приватним. Але щоб незнайомці не турбували інших, вирішили розповісти про те, як це - бути сіамськими близнючками.