Найстарішим у світі сіамським близнюкам з однією головою на двох 62 роки: як вони зараз виглядають та живуть

Історії сіамських близнюків, яким вдається не тільки вижити, але й вести повноцінний образ життя завжди викликають захват та натхнення. Одними з таких завжди були Лорі та Джордж.

Лорі та Джордж — приклад того, як природа та оточення не можуть відібрати волю до життя. 62 роки тому дітки народилися зі зрощеними головами. Даний випадок особливий тим, що у сестер (Джордж згодом ідентифікував себе як чоловік) 30% мозку спільні. Тобто, розділити їх навіть зараз було-б неможливо.

Ба більше, цей тип сіамських близнюків ледь не найрідкісніший.

Найстарішим у світі сіамським близнюкам з однією головою на двох 62 роки

Лорі народилася більш-менш здоровою, а от Джордж згодом отримав інвалідність. Він пересувається на колісному кріслі. В дитинстві обидвох забрали до установи для розумово відсталих. Однак насправді обидва були абсолютно дієздатні. До речі, пересуваються близнюки дивовижним чином: Лорі штовхає крісло Джорджа.

Найстарішим у світі сіамським близнюкам з однією головою на двох 62 роки

Лорі працездатна, заробляє собі на життя і навіть стала чемпіонкою з боулінгу. Джордж же став кантрі-виконавцем. Свій розпорядок дня близнюки організовували таким чином, щоб Лорі була присутня на концертах Джорджа у неробочий час.

Лорі та Джордж стали першими одностатевими сіамськими близнюками, які ідентифікували себе як різні гендери, коли 2007 року Джордж заявив, що він трансгендер. Йому не робили операцій із корекції статі, але він одягається та ідентифікує себе як чоловік.

Примітно, що раніше він називався Рібою. Чоловіку не подобалося, що в нього ім’я, як в його сестри, і тому він, надихнувшись популярною виконавицею, обрав собі нове.

На даний момент у Лорі та Джордж — найстаріші сіамські близнюки, які існують в світі. І хоча вони живуть разом, в них навіть є власні кімнати. Лорі та Джордж живуть в них почергово, так як іншого виходу немає. Що ж стосується особистого життя, близнюки не надто щедрі на такі подробиці, хоча і складається враження, що навіть у цій сфері в них все добре.

Схожі статті

Жінка відростила 13-метрові нігті та потрапила у Книгу рекордів Гіннеса: яка довжина була у її попередників?

63-річна жителька Міннесоти почала відрощувати свої нігті ще у школі. Проте, вона не перша, хто має таке досягнення. Ким були її попередниці та який рекорд тримали вони?

Відома іспанська акторка показала фото своєї доньки, батьком якої є її рідний син: як таке можливо?

Акторка показала фото однорічної доньки та зауважила, що вона цілковита копія свого батька. Подробиці історії читайте у матеріалі порталу Сенсація.