Найстарший чоловік у світі повідав, як дожив до 111 років та дав дієві поради: “Щоп’ятниці їм фіш-енд-чипс”

Судді Книги рекордів Гіннесу визначили найстаршого чоловіка у світі. Хто він, де живе та які секрети довголіття чоловік повідав світові, читайте в матеріалі порталу Сенсація.

Після смерті 114-річного Хуана Вісенте Переса з Венесуели, очікувалося, що титул найстаршого чоловіка у світі отримає 112-річний Гісабуро Сонобе. Проте, не наприкінці березня чоловік помер. Тому, звання перейшло до британця Джона Тинісвуда.

Джон Тинісвуд
Джон Тинісвуд

На момент вручення відповідного сертифікату Книги рекордів Гіннесса, Джон прожив 111 років 223 днів. Наразі, чоловік проживає у будинку для літніх в Саутпорті. Він не просто живе, а й ясно мислить, пересувається без сторонньої допомоги та керує своїми фінансами. Він залюбки поспілкувався з представником Книги рекордів та розповів секрети свого довголіття.

“Ви живете або довго, або живете коротко, і ви не можете багато з цим зробити”, – розповів чоловік.

Найстарший у світі чоловік
Найстарший у світі чоловік

Джон впевнений, що його статус, це чиста вдача. Проте, має декілька думок, що зможуть допомогти досягти поважного віку іншим. Його головна порада щодо збереження здоров’я – все робити в міру. Чоловік не дотримується дієти, та полюбляє поласувати національною стравою “фіш-енд-чипс”, проте не радить переїдати. Теж саме, він говорить про алкоголь. А ось цигарки, чоловік не палить зовсім.

“Якщо ви робите занадто багато чогось, зрештою ви постраждаєте”, – стверджує Джон.

Джон Тинісвуд з дружиною
Джон Тинісвуд з дружиною

Джон також пережив обидві світові війни. Коли йому виповнилося 27, почалася друга світова війна. Через проблеми з зором, стати до зброї він не зміг, проте знайшов можливість допомагати іншим. Чоловік влаштувався працювати на адміністративну посаду в армійський корпус. Крім обліку та аудиту, його робота включала логістичні завдання, такі як пошук солдатів і організація постачання продовольства. Наразі, Джон найстарший ветеран другої світової.

Схожі статті

Сіамські близнючки розповіли про їхні романи: одну приваблюють чоловіки, а друга в них не зацікавлена

19-річні Міа та Лія розуміють, що приватне життя має залишатися приватним. Але щоб незнайомці не турбували інших, вирішили розповісти про те, як це - бути сіамськими близнючками.