Найбільш модифікована пара світу: як виглядають та чим займаються рекордсмени Віктор та Габріела Перальти?

Подружжя не на жарт захопилося змінами своєї зовнішності. Вони мають 91 модифікацію на двох, що дозволило їм потрапити до Книги Рекордів Гіннесу.

Чоловік з Уругваю та жінка з Аргентини вважають себе “херувимами пекла”. Віктор та Габріела Перальти отримали статус рекордсменів у 2012 році та вирішили не зупинятися на досягнутому. З того часу, кількість модифікацій на їх тілі зросла з 77 до 91 на двох.

Своє перше татуювання Віктор зробив у віці 11 років. Після, чоловік взяв чималу паузу. Жага до змін повернулася, за рік після одруження на Габріелі. Тоді, він вставив три імпланти у формі зірки в лоб. Вони так сподобалися дружині, що вона вирішила приєднатися до коханого. Наразі у Віктора – 41, а у Габріели – 50 модифікацій.

Пара з найбільшою кількістю модифікацій тіла
Пара з найбільшою кількістю модифікацій тіла

Серед улюблених змін на тілі Віктора – татуювання на очах, порізи на хрящах у вухах, роздвоєний язикімплантати зі зірками, розширення мочок вуха. Серед фаворитів дружини – шрами на рукахімплантати рук і чола та загострені вуха.

Проте, як каже жінка, процедури з модифікації їхніх тіл не викликали жодного тривалого дискомфорту. Вони ніяким чином не вплинули на життя подружжя. Габріела займається фермерством. Пара володіє невеликою ділянкою в Аргентині та тримає близько 50 голів худоби. А їх обранець вже довгий час професійно займається татуюваннями. Зараз він працює у власній студії.

Пара з найбільшою кількістю модифікацій тіла
Пара з найбільшою кількістю модифікацій тіла

Жінка впевнена, що таємниця їх щасливого шлюбу, це спільні інтереси та любов до творчості. Вони не соромляться себе та своїх перетворень. Хто знає, скільки ще модифікацій у планах пари.

“Мистецтво – це те, що може вас об’єднати, але немає нічого важливішого за любов. Якщо любові немає, ви програєте”, – запевнила Габріела.

Пара з найбільшою кількістю модифікацій тіла
Пара з найбільшою кількістю модифікацій тіла

Схожі статті

Сіамські близнючки розповіли про їхні романи: одну приваблюють чоловіки, а друга в них не зацікавлена

19-річні Міа та Лія розуміють, що приватне життя має залишатися приватним. Але щоб незнайомці не турбували інших, вирішили розповісти про те, як це - бути сіамськими близнючками.