Босі мільйонери: подружня пара віддала людям 24 мільйони доларів, особисті речі та пішла жити до монастиря

Для когось щастя в грошах, а хтось може відмовитися від усього заради духовності. Після такого щедрого жесту, пара вимушена буде покладатися на доброту інших людей.

Пара мільйонерів з Гуджарату, що в Індії, вирішила пожертвувати всі свої статки у 24 мільйони доларів і стати джайністськими монахами. Після того, як вони роздали всі гроші перехожим, їм доведеться виживати у світі покладаючись на людську людяність. За інформацію про незвичну подію варто подякувати виданню Oddity Central.

Індієць Бхавеш Бхандарі та його кохана заробили чималі гроші грамотно ведучи власний бізнес. Подружжя заробило статок на будівництві. Погодьтесь, справа дуже прибуткова. Більшість свого життя, вони провели так, як належить мільйонерам – купувати дорогі речі, балували себе шикарним відпочинком, коштовним камінням та елітними автомобілями. Проте, раптово, вони вирішили відмовитися від усіх привілеїв та попіклуватися про духовну сторону життя.

На це їх надихнули власні діти, які вже ступили на цей шлях. Тепер, родина має роздати всі свої статки на благодійність, чим вони займаються з лютого. Ну це не дивно, сума не маленька. 22 квітня пара віддала останнє та вирушила у босоногу подорож Індією. Вони більше не будуть працювати, а жити будуть тільки за рахунок пожертв від інших.

Тепер вся їх власність, це пара білих вбрань, миска для пожертв та віник. Так, віник. Він є засобом для очищення місце і є знаковим символом їхнього ненасильницького способу життя.

До речі, такий випадок в Індії не єдиний. Індійці дуже віруючі люди, тому, щоб очистити свою карту, здатні на будь-що. У 2017 році подружжя з Мадх’я-Прадеш не тільки роздали свою власність, а й покинули 3-річну доньку.

Схожі статті

Сіамські близнючки розповіли про їхні романи: одну приваблюють чоловіки, а друга в них не зацікавлена

19-річні Міа та Лія розуміють, що приватне життя має залишатися приватним. Але щоб незнайомці не турбували інших, вирішили розповісти про те, як це - бути сіамськими близнючками.