Привіт з далеких 90-х: як у Верховній Раді з’явився прапор з дня ухвалення Незалежності України?

Вчора, 23.08.2023 року Україна відсвяткувала 32 роки своєї Незалежності. Це знакова подія, оскільки попри присутність російських загарбників на нашій землі, ми залишаємося незалежними і вільними, адже ця риса тече в наших жилах.

День Незалежності України – це щороку підтвердження того, що ми незламна, сильна, відважна, смілива, вільна та квітуча країна, яку неможливо зламати. Наш народ не можна змусити мовчати, адже всі ми маємо вогонь всередині, який бореться за життя.

Прапор України 

За останні півтора року національний прапор, державний гімн, вишиванки та інші патріотичні речі набули нового сенсу серед українців. І це не лише в Україні, а й за її межами. Дух патріотизму набув нового рівня та цінності. І це насправді чудово, оскільки тепер ми всі більше поглиблені в історію, нам не байдуже, що було і що буде, адже саме ми тут і зараз пишемо нову історію України й маємо робити це гідно.

Зазвичай, у День незалежності в Києві проходить святковий парад, наймасштабніший був у 2021 році. Але останні 2 роки ми не можемо на повну побачити всю міць нашої незалежності, адже це небезпечно для життя кожного громадянина. Тому, наприклад депутати останні два роки збираються в цей день у Верховній Раді.

Тож, вчора, в залі Парламенту майже всі прийшли у вишиванках. У ложі гостей було безліч представників з різних держав, а у ложі дипломатів сиділи друзі нашої країни.

Звичайно була офіційна частина, а згодом і святкова. Та наприкінці сталося щось неймовірне. У залі Парламенту з’явився той самий прапор, який внесли у пленарну залу 24 серпня 1991 року після ухвалення Акту проголошення незалежності України.

Прапор з Дня проголошення Незалежності України з’явився у Верховній Раді

Навіть важко уявити, наскільки сильним і важливим є цей прапор. А скільки енергетики він зберіг у собі. Ще ніколи у День Незалежності не відбувалося чогось подібного. Але зараз у нас особливий період, тому й деякі речі повинні приємно дивувати т нагадувати з чого все почалося, аби розуміти, яким має бути наше майбутнє.

Схожі статті

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.

Українська Венеція – це реальність: місто Вилкове, яке перенесе вас у Європу – Антон Птушкін ще не був там

Україна ніколи не припинить дивувати своїми краєвидами і таємницями. напевно й життя не вистачить, аби об'їздити всі місця та локації, якими багата наша країна. І це насправді диво якесь.

Містичне озеро з привидами, яке перенесе вас у таємний світ: Дмитро Комаров про це не розповідав

Україна давно славиться своїми цікавими місцями, вони бувають гарні, загадкові, такі, від яких можна затамувати подих і навпаки дуже спокійними та незвіданими. В цьому й є особливість нашої країни – вона унікальна.

Місце, яке переносить в іншу реальність України: в чому магія Синевиру, про яку не розповідала Леся Нікітюк

Україна з давніх давен славиться своїми неймовірними краєвидами та родючістю. Саме через це на території нашої країни було стільки війн, і одна з них досі триває, на жаль.

Місце сили та енергії в серці України: краєвиди Бакоти, про які не розповідала Настя Коротка

Україна дуже багата на неймовірно красиві краєвиди та дуже таємні місця для відпочинку, про які взагалі ніхто не чув. Але це й не дивно, адже ми ніколи не вивчали історію рідного краю.

Вона потрапила у книгу рекордів Гіннеса: історія оптимістичної печери, яку не розповідав Нікіта Добринін

Іноді, ми навіть не підозрюємо чого не знаємо про світ загалом та про місця, де ми живемо. Це ж стосується й України, в якій ми мало чого змогли розвідати, адже постійно шукаємо краєвиди за кордоном.

Український Ніагарський водоспад – це реальність: історія водоспаду Бурбун, яку не розповідав Антон Птушкін

Україна – це неймовірна країна, яка вміщує в собі все: чудовий народ, нереальні краєвиди, високий рівень виробництва в усіх сферах життя, гарно розвинену медицину, індустрію краси та багато чого іншого.

Реальна мрія українських Барбі: історія рожевого озера, яку не розповідав навіть Андрій Бєдняков

Наша Україна – це країна, яка славиться неймовірною родючістю, але все це не закінчується на соняшниках, вугіллі, овочах, фруктах та різних простих і речей, що необхідні нам для виживання та для експорту в інші країни світу. А ще й неймовірними красотами.

Українська пустеля – це реальність: історія Олешківських пісків, яку не розповідав навіть Дмитро Комаров

Україна – це неймовірна красива країна, яка має неймовірну кількість локацій та місць, від яких перехоплює подих. Але, на жаль, ми мало що знаємо про них. А насправді, відпочити в рідній країні можна не гірше, ніж за кордоном.